10 причин голосувати за УГП

1. Найсміливіші політики

Ми єдині не боїмося відкрито виступати проти хижих забудов, розкрадання комунального майна та нахабства Московського Патріархату. Ми не боїмося — всупереч залякуванням, погрозам, цькуванню в пресі та судовим позовам. Ми не боїмося — бо знаємо, що тільки завдяки громадському тиску на владу можна досягнути позитивних змін.

2. Найпрозоріше фінансування

Ми змушуємо владу до прозорості та звітування, адже вважаємо, що без громадського контролю вона й далі нехтуватиме інтересами мешканців. Та ставлячи вимоги іншим, ми починаємо із себе: регулярно звітуємо не лише про діяльність, а і про надходження та витрати. Наші зусилля відзначають і незалежні експерти. Нещодавно громадський рух «Чесно» визнав нашу партію лідером із фандрейзингу.

3. Найефективніші депутати

Ми активно працюємо не лише перед виборами, а й у міжсезоння. Понад 90 партійців Української Галицької Партії разом із небайдужими мешканцями роблять міста більш комфортними для дітей та матерів, закладають фундамент для прозорої влади, захищають місто від незаконних забудов та розкрадання комунального майна. За це незалежні аналітики з Громадянської мережі «Опора» неодноразово визнавали наших партійців найефективнішими.

4. Не залежимо від олігархів та груп впливу

Українська Галицька Партія не фінансується олігархами. Наш бюджет наповнюється за рахунок обов’язкових членських внесків партійців. Крім того, фінансову допомогу нам надають представники середнього та малого місцевого бізнесу, фізичні особи-підприємці та небайдужі громадяни. Список наших фундаторів, як і фінансові звіти, ми не приховуємо, усе є у відкритому доступі — на нашому сайті.

5. Керуємося ідеологією

Наша ідеологія — християнська демократія. Ми вважаємо, що християнська демократія — єдина ідеологія, спроможна відповісти на виклики, що стоять перед українським сьогоденням. Починаючи зі створення гідних умов для розвитку кожної людини, вона націлена на втілення суспільного ладу, у якому громада, а не влада, почувалася б господарем. Це спільний світогляд, що регулює нашу діяльність, надихає думку та наснажує вчинки. Саме ідеологія для партії є запобіжником від політичних спокус. Завдяки християнській демократії, ми, на відміну від неідеологічних партій, не лише маємо моральну рамку, а й чіткий керунок до дії. Більше про християнську демократію -тут.

6. Грунтуємося на громадах

Ми знаємо про потреби та проблеми львів’ян, бо тут живемо ми, наші рідні та близькі, тут дорослішають наші діти. Стоячи на принципі субсидіарності, що його вважають винаходом християнської демократії, ми працюємо для своєї громади тут, у Львові, не зазіхаючи на столичну політику. Наші депутати мають чітку візію спроможного міста. Ми готові впроваджувати зміни на системному рівні, щоби Львов ставав комфортним для мешканців, сприятливим для бізнесу та привабливим для інвестицій.

7. Не маємо вождя

Ми не маємо вождя, натомість — маємо різних лідерів у кожному з осередків та керівний склад, що змінюється щодва роки. Наша структура є запобіжником від авторитарних рішень та можливістю реалізації демократичних принципів всередині команди.

8. Несемо європейський досвід

Ми є частиною великої родини християнських демократів, що свого часу відбудували повоєнну Європу. Ми віримо, що втілення європейських засад свободи особистості, солідарності та співпраці, субсидіарності та недоторканності приватної власності — це те, чого потребують наші громади, втомлені від популізму та розкрадань.

9. Впроваджуємо нові стандарти політики

Щороку до нас приєднується все більше однодумців, та головні вимоги, які ми висуваємо до новоприбулих — патріотизм та визнання політики як покликання та служіння. Ми можемо мати різні погляди на деталі, але позиція щодо сенсу нашої праці — у нас спільна. Ми впевнені, що на виклики сьогодення зможе відповісти лише той політик, який не лише вбачає в серці християнства ідею служіння, а і втілює цю ідею своєю працею.

10. Перевірені часом

Уже 6 років Українська Галицька Партія служить громаді. Ми системно боремося із корупцією та розкраданням комунального майна, підтримуємо підприємців, робимо місто комфортним для молодих батьків і сприятливим для щасливого дитинства. Наші партійці ніколи не фігурували в корупційних скандалах та не є пов’язаними із жодною групою впливу. Ми також захищали українську школу від російської мови, судилися з нахабством Московського патріархату та разом з усією країною виходили на акції проти поліцейського свавілля. Ми змусили львівських чиновників звітувати, оновили Статут Львова, включили в нього інструменти громадської участі та ініціювали покращення у пологовій системі.