Команда

У команді УГП на місцевих виборах 2020 є і нові обличчя, і політики, які виправдали довіру виборців та були визнані Громадянською мережею «Опора» найефективнішими та найсумліннішими обранцями попередньої каденції. Кандидатів у депутати до Львівської міської ради від вашого району ви зможете знайти під відео з вашої вулиці або району.

Кандидати по районах від Української Галицької Партії

Галицький район

 • 1.
  Олександр Ябчанка
  Олександр Ябчанка

  Олександр Ябчанка

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  40 років.

  Лікар-педіатр, громадський діяч, екс радник МОЗ, кандидат медичних наук.

  У 2019 р. після двох років праці в команді Уляни Супрун, повернувся до Львова, аби продовжувати розпочату командою реформу на регіональному рівні.

  Головна ціль Олександра на місцевих виборах — завершити медичну реформу на рівні львівських муніципальних шпиталів, втілити у львівській медицині принцип «гроші за пацієнтом» та залучити до Львова медичних туристів з країн Східної Європи. Зробити так, щоб пацієнти отримали доступну і якісну медичну допомогу, а медики — гідні умови роботи і життя. Тому разом з командою Олександр вже сформував комплесну стратегію реформування системи охорони здоров’я у Львові, яка допоможе містянам отримати якісні медичні послуги.

  У 2014–2016 рр. був менеджером групи з реформи системи охорони здоров’я коаліції громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ. А у 2017 — 2018 рр. став головним експертом цієї групи. Брав участь у проєкті «ЗміниТи», де, разом з міністром і заступниками впродовж року проводив консультації з зацікавленими сторонами (пацієнтами, медиками, місцевою владою). Фактично у цей час приєднався до команди Уляни Супрун і 2017 — 2019 рр. був її радником. А у 2018 р. став речником міністерства охорони здоров’я України.

  У 2012 р. Олександр почав займатися громадською діяльністю. Ініціював та був менеджером благодійного проекту «Подаруй дитині надію» для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. За його ініціативи встановили новий рентген у лікарні, який допоміг і допомагає досі сотням пацієнтам.

  Учасник двох революцій. У 2004 р. волонтерив в Українському домі під час Помаранчевої революції. А у 2013–2014 рр. був активним учасником Революції Гідності і співкоординатором Громадського сектору Євромайдану. Був залучений до організації і проведення протестних акцій, до 16 січня 2014 р. як прихильник ненасильницького спротиву, а після ухвалення ВРУ «Драконівських законів» — учасник протистоянь з правоохоронцями.

  З 2005 — 2014 рр. працював лікарем у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі та викладав на кафедрі педіатрії та неонатології у Львівському національну медичному університет ім. Данила Галицького.

  Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. У 2013 р. став кандидатом медичних наук за спеціальністю педіатрія, гематологія. У 2018 р. вступив до Київської школи економіки на магістерську програму «Публічна політика і врядування», де навчається і дотепер.

 • 2.
  Богдан Панкевич
  Богдан Панкевич

  Богдан Панкевич

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  62 роки.

  Громадський діяч, політик, публіцист, дипломат. Співзасновник Української Галицької Партії.

  Працює керівником відділу соціальних проектів ГО «Українська Галицька Асамблея». У 2010–2014 рр. був депутатом Львівської міської ради. У 2012 р. співзаснував Секрітаріат, та керував ним до 2016 р. У 2016 — 2018 рр. очолював Політраду Української Галицької Партії.

  З 1996 р. до 2016 р. на громадських засадах був почесним консулом Королівства Нідерландів у Львові.

  Закінчив ЛНУ ім. І. Франка. Навчався на факультеті прикладної математики і механіки, за спеціальністю — механіка. Також навчався заочно у Львівському технікумі громадського харчування, за спеціальністю — технолог.

  Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі № 70, яку закінчив з відзнакою.

 • 3.
  Юрій Садовий
  Юрій Садовий

  Юрій Садовий

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  36 років.

  Власник ресторану LV Cafe jazz club.

  «Львівська міська рада повинна виконувати свою основну функцію — сервісну, для містян і для бізнесу. Це те, що зараз називають державою у смартфоні. Вважаю, що масове застосування цифрових технологій та спрощення процедур прийняття рішень здатне забезпечити високий темп розвитку економіки міста».

 • 4.
  Марта Рудковська
  Марта Рудковська

  Марта Рудковська

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  29 років.

  Адвокатка, кандидатка юридичних наук.

  Працювала викладачкою кримінального права та здійснювала юридичний супровід Українській Галицькій Партії. Підготувала сотні запитів і звернень, надавала юридичні консультації львів’янам.

  Членкиня Ради ЛМО Української Галицької Партії та ГО «Люди Країни»

  У 2013 р. закінчила ЛНУ ім. І. Франка — за спеціальністю правознавство. У 2016 р. закінчила аспірантуру Львівського державного університету внутрішніх справ. У 2017 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидатки юридичних наук.

  Закінчила Крупську ЗОШ І-ІІ ст. та Дрогобицький педагогічний ліцей.

 • 5.
  Святослав Літинський
  Святослав Літинський

  Святослав Літинський

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  39 років.

  Громадський діяч, доктор філософії з фізико-математичних наук, викладач, відомий захисник української мови.

  Активно виборює права споживачів шляхом звернень до продавців, виробників, банків. Подав більше 20 судових позовів, які ставали на захист української мови.

  З 2012 р. він через судові позови відстоює українську мову, якщо є порушення чинного законодавства.

  Був першим громадянином України, який отримав внутрішній паспорт без російськомовної сторінки, виборов необхідність маркувати побутову та електронну техніку українською мовою іноземними компаніями.

  Закінчив Львівську середню спеціалізовану школу № 76 ім. В. Стуса та у 2003 р. ЛНУ ім. І.Франка, факультет прикладної математики та інформатики, магістр інформатики.

 • 6.
  Роман Зафійовський
  Роман Зафійовський

  Роман Зафійовський

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  54 роки.

  Громадський діяч та підприємець. Директор ТзОВ «Компанія Плюс».

  З 1988 р. працював у Фізико-механічному інституті Академії Наук України науковим співробітником. Займався науковими дослідженнями в галузі фізики металів. Є співавтором шести друкованих наукових праць і публікацій, в тому числі і за кордоном.

  У 1995 р. — 2002р. — працював у ДМП «Газотермік» при ФМІ НАН Україна.

  У 2002 р. — 2004р. — працював начальником відділу збуту ТзОВ «Компанія Плюс».

  Брав активну участь у роботі громадських організацій: Студентське Братство, Карпатський Лещетарський клуб. Учасник студентського голодування в Києві на майдані проти уряду Масола. Учасник створення одного з перших в Україні осередків Товариства Української Мови при Фізико-механічному інституті.

  У 1988 р. — закінчив Львівську політехніку. За освітою інженер-технолог.

  Закінчив Львівську школу № 1 та Національний університет Львівська Політехніка. Спеціальність — технологія машинобудування.

 • 7.
  Віктор Борщевський
  Віктор Борщевський

  Віктор Борщевський

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  50 років.

  Доктор економічних наук, завідувач відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва Інституту регіональних досліджень НАН України.

  Працює завідувачем кафедри державного управління в Українському католицькому університеті.

  Працював головним спеціалістом Головного управління економіки Львівської ОДА; головним спеціалістом Служби Прем’єр-міністра України Секретаріату Кабінету Міністрів України; начальником головного управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та іноземних інвестицій Львівської обласної державної адміністрації.

  Бачить розвиток Львова у залученні інвестицій та створенні сприятливих умов для місцевих підприємців. Детальніше про пропозиції Української Галицької Партії Львову у економіці читайте у нашій програмі. Більше про Віктора Борщевського на сайті Інституту регіональних досліджень — читайте тут.

  Закінчив Львівську середню школу № 44 ім. Тараса Шевченка та ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю планування народного господарства.

 • 8.
  Максим Колиба
  Максим Колиба

  Максим Колиба

  35 років. Одружений, має двох синів.

  Громадський діяч. Член ГО «Центр «Молода дипломатія». Літературний редактор журналу «Вісник» ГО «Центр «Молода дипломатія». Засновник та голова ГО «Мистецький Український Рух (МУР)».

  Керівник проєктів та програм Міжнародного інституту етики та проблем сучасності УКУ.

  Учасник школи «Цілісне лідерство задля майбутнього демократії в Україні» від Інституту лідерства та управління УКУ. Має понад шість років досвіду роботи в юридичній сфері.

  Зібрав та передав сільській бібліотеці близько тисячі книжок.

  Вільно володіє англійською, польською, іспанською мовами.

  У 2007 р. закінчив ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю «Міжнародне право».

  Блог Максима: https://blog.liga.net/user/mkolyiba/profile

Личаківський район

 • 1.
  Дмитро Левик
  Дмитро Левик

  Дмитро Левик

  Кандидат від Української Галицької Партії у Личаківському районі

  37 років.

  Громадський діяч, засновник громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова ОСББ «Васильченка 14»

  З 2004 р. працював у компанії «Промінструмент», на посадах менеджера, старшого менеджера, менеджера з управління оптової торгівлі.

  З 2016 р. став головою об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Васильченка 14». У 2018 р. став членом виконавчої ради Львівської міської громадської організації «Відродження Знесіння». Як активний учасник ГО, бере участь у різноманітних проєктах, толоках, відстоює ідею заборони будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій.

  У 2019 р. очолив батьківський комітет Дитячо-юнацького футбольного клубу «Знесіння», де займається розвитком молодої команди, допомагає організувати тренувальний процес, змагання, поїздки та ігри.

  Як кандидат від Української Галицької Партії прагне вирішити транспортну проблему, передусім у Личаківському районі, де графік руху автобусів не відповідає запитам мешканців району, а на деяких важливих маршрутах взагалі немає транспорту. Зокрема, на маршруті 57, де автобус курсував з вулиці Польова на Новий Львів. Дмитро став одним з ініціаторів запровадження цього маршруту. Певний час транспорт курсував за цим напрямком, але після карантину на маршруті знову — жодного автобусу.

  Дмитро пропонує реформувати систему пасажирських перевезень у Львові; організовувати конкурс перевезень через систему «Prozorro». Об’єктом тендеру має бути кілометраж, а не маршрут. Все просто і прозоро: перемагає той, хто запропонує найменшу ціну і найкращу якість.

  Закінчив середню школу № 54 у Львові та у 2000 р. вступив на економічний факультет Львівської Комерційної Академії на спеціальність — Фінанси і кредит.

 • 2.
  Тарас Білошицький
  Тарас Білошицький

  Тарас Білошицький

  Кандидат від Української Галицької Партії у Личаківському районі

  44 роки.

  Майстер спорту, виступаючий тренер, засновник і президент ЛМГО ТСК «Манівці», керівник освітніх і культурних проектів, популяризатор різноманітних новітніх видів спорту.

  Засновник соціального підприємства.

  Головний суддя і організатор змагань всеукраїнського і міжнародного рівня.

  У 1995–1997 рр. служив в ЗСУ.

  Закінчив Львівське училище культури з відзнакою за спеціальністю «Диригент оркестру народних інструментів» та Львівський державний університет фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання», освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр фізичного виховання та спорту».

  У 1991 р. закінчив середню школу № 63.

 • 3.
  Валентин Балагура
  Валентин Балагура

  Валентин Балагура

  Кандидат від Української Галицької Партії у Личаківському районі

  24 роки.

  Член політичної партії «Українська Галицька Партія».

  Здобув ступінь магістра за спеціальністю «Політологія» у ЛНУ ім. І. Франка

  У 2014 р. закінчив Львівську спеціалізовану школу I–III ступенів № 69.

 • 4.
  Мар’яна Куц
  Мар’яна Куц

  Мар’яна Куц

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Личаківському районі

  38 років.

  Експертка з оцінки майна та землі 1-ої категорії в Учбово-консультаційному центрі розвитку бізнесу та оцінки майна та землі.

  Закінчила та здобула диплом з відзнакою у Львівському державному аграрному університеті за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр».

  У 1999 р. закінчила Львівську середню ЗОШ № 66.

 • 5.
  Віктор Католик
  Віктор Католик

  Віктор Католик

  Кандидат від Української Галицької Партії у Личаківському районі

  46 років.

  Працює менеджером у компанії «N-iX».

  Навчався в ЛНУ ім. І. Франка та здобув диплом спеціаліста за спеціальністю «Англійська мова та література».

  1991 р. закінчив Львівську середню загальноосвітню школу № 4.

 • 6.
  Ілля Жулевич
  Ілля Жулевич

  Ілля Жулевич

  Кандидат від Української Галицької Партії у Личаківському районі.

  29 років.

  Працює маркетологом. Член політичної партії «Українська Галицька Партія».

  Навчався у ЛНУ ім. І. Франка та здобув диплом за спеціальністю «Журналістика».

  В 2008 р. закінчив Львівську загальноосвітню школу I—III ступенів № 50 ім. Антона Макаренка.

Залізничний район

 • 1.
  Михайло Семко
  Михайло Семко

  Михайло Семко

  Кандидат від Української Галицької Партії у Залізничному районі.

  37 років. Одружений. Разом з дружиною виховують двох дітей.

  Громадський діяч, політолог.

  Працює помічником народного депутата України на 118 виборчому окрузі.

  Спільно з активними мешканцями Білогорщі реалізував проєкт спортивного комплексу. Створив ГО «Добра громада». Спочатку довелось відстояти територію стадіону від можливого продажу. Далі — будівельні роботи, благоустрій, придбання спортивного обладнання: за кошти громади, грантові та бюджетні (проєкт Громадського бюджету 2018 р.)

  В Українській Галицькій Партії з 2017 р. координував експертну групу з питань ефективного врядування та процесу децентралізації, яка займалась, зокрема Адміністративно-територіальною реформою. Упродовж трьох років процесу формування громад і самої реформи адміністративно-територіального устрою.

  Бере участь у Місцевих виборах 2020 у Залізничному районі, адже переконаний, що район, який має на своїй території головний залізничний вокзал та аеропорт, потребує кращого стану інфраструктури та вищого рівня безпеки — це зробить його зручнішим для мешканців та привабливішим для туристів.

  Після участі у революції 2004 р. доєднався до ГО «Комітет підприємців Львівщини», в якій працював 12 років. Працюючи у КПЛ, брав активну участь у громадсько-політичному житті міста та й країни загалом: податковий бойкот «режиму Януковича», Євромайдан у Львові, Революція гідності. Також був помічником депутата Львівської обласної ради у 2006 -2010 рр. У 2017 р. залишив КПЛ.

  З 2008 р. тренує дітей у футбольному клубі «Покрова».

  Здобув дві вищі освіти за спеціальностями: політолог та міжнародне право.

  Навчався у середній школі № 65 (початкові класи), а потім середня школа № 67. Виріс у багатодітній сім’ї.

 • 2.
  Мирослав Данилків
  Мирослав Данилків

  Мирослав Данилків

  Кандидат від Української Галицької Партії у Залізничному районі.

  60 років.

  Одружений. Має двох доньок і чотирьох онуків.

  Депутат Львівської міської ради, приватний підприємець і громадський діяч.

  Член постійної комісії із питань інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР.

  Активно лобіює інтереси мешканців Рудно: завершення амбулаторії сімейної медицини, дофінансування робіт для закінчення корпусу школи № 74, каналізування, транспортне сполучення, ремонти доріг. Хоче завершити розпочате, тому вдруге кандидує до Львівської міської ради.

  Наприкінці 2019 р. заснував Лігу підприємців — Всеукраїнську громадську організацію, яка захищає права мікробізнесу. Також засновник руху «SaveФОП». Створення організацій стало реакцією на законодавчі зміни, які запроваджують примусову фіскалізацію малого бізнесу та кешбек.

  Експерт у сферах: розвитку малого та середнього бізнесу, житлової політики, інженерного господарства.

  У 2015 р. від Української Галицької Партії взяв участь у виборах до Львівської міської ради. Переміг у виборчому окрузі № 17 (смт Рудне).

  Активний учасник двох майданів у Києві: 2004 р. та 2014 р.

  У 2006 р. заснував ГО «Християнська Україна». Саме громадська робота спонукала піти у політику. Зрозумів, що «легше впливати на систему, будучи у ній всередині».

  Впродовж 1979–1991 рр. працював на різних посадах в підприємствах торгівлі і громадського харчування. Опісля — сфера переробки фруктів, продаж металопластикових вікон та дверей.

  Професійно-технічну освіту здобув у торгівельному технікумі (тоді — технікум радянської торгівлі). Згодом закінчив Львівський лісотехнічний інститут. Спеціальність — «Інженер-економіст». Також отримав диплом «Магістра державного управління» у Львівському регіональному інституті держуправління Національної академії державного управління при Президентові України.

  Навчався у школі № 67, а потім СЗШ№ 2. Виріс у багатодітній сім’ї.

 • 3.
  Остап Пазинюк
  Остап Пазинюк

  Остап Пазинюк

  Кандидат від Української Галицької Партії у Залізничному районі

  22 роки.

  Студент та підприємець.

  Програміст. Засновник молодіжної організації «Дворик». Молодший лейтенант запасу ЗСУ.

  З вересня 2016 р. по червень 2017 р. навчався в «Українській академії лідерства».

  З вересня 2015 р. по червень 2020 р. навчався у Національному університеті «Львівська політехніка». Спеціальність комп’ютерні науки.

  З 2010 р. пластун, а з 2018 р. виховник гуртка у Пласті.

  З вересня 2004 р. по липень 2007 р. навчався у Львівській середній ЗОШ № 5, з вересня 2007 р. по липень 2015 р. навчався у навчально-виховному комплексі «Школа 1 ступеня гімназія «Гроно».

 • 4.
  Вікторія Проць
  Вікторія Проць

  Вікторія Проць

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Залізничному районі

  45 років.

  Громадська діячка. Викладачка англійської мови в Ліцеї № 5 ім. Кокурудзів ЛМР.

  Брала участь у трьох революціях: на граніті — страйкувала у Львові. Під час «Помаранчевої» революції самостійно поїхала до Києва і стала волонтеркою в Білому Домі. Відповідала за перевезення людей. Також була активною учасницею Революції Гідності, разом із О. Богомолець рятувала людей.

  Вищу освіту отримала у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського, за спеціальністю «початкове навчання». Другу вищу освіту за спеціальністю фінанси отримала у Львівській державній фінансовій академії.

  Має 4 дипломи з відзнакою і є єдиною вчителькою у Львові, яка разом з учнями бере участь в міжнародному проєкті «live lessons» — живі уроки з BBC&Pearson.

  Племінниця засновника бойового гопака — Василя Пилата.

  Навчалась у СЗШ № 92 м. Львова. Першу освіту здобула у Львівському педагогічному училищі № 1.

 • 5.
  Оксана Павлова
  Оксана Павлова

  Оксана Павлова

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Залізничному районі

  37 років.

  Викладачка Львівського коледжу транспортної інфраструктури.

  З 2010 р. брала активну участь у облаштуванні благоустрою мікрорайону Левандівка. З початку створення Громадських проєктів бере в них участь щороку.

  Першу освіту здобула у Львівському технікумі залізничного транспорту. Спеціальність «технік-організатор перевезень». Диплом бакалавра за спеціальністю «управління процесами перевезень» отримала в Українській державній академії залізничного транспорту. Диплом магістра за спеціальністю «Управління навчальним закладом» здобула в НУ «Львівська політехніка».

  Навчалась у СЗШ № 65 м. Львова.

 • 6.
  Роман Шулик
  Роман Шулик

  Роман Шулик

  38 років.

  Юрист, підприємець, громадський діяч.

  Першу освіту здобув у НУ «Львівська політехніка», за спеціальністю — прикладна математика. Другу освіту отримав у ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю — правознавство.

  В 2000 р. закінчив СЗШ № 11 м. Львова.

 • 7.
  Іван Мацьопа
  Іван Мацьопа

  Іван Мацьопа

  Кандидат від Української Галицької Партії у Залізничному районі

  50 років.

  Директор ТзОВ «ЧАС СБ».

  Брав активну участь у революції Гідності. Від початку російсько-української війни як волонтер допомагає бійцям АТО.

  Вищу освіту за ступенем магістра здобув у НУ «Львівська політехніка». Першу освіту здобув у Дрогобицькому національному університеті ім. І. Франка за спеціальністю — практична психологія, соціальна педагогіка.

  В 1987 р. закінчив Буртинську ЗОШ.

 • 8.
  Юрій Саф’яник
  Юрій Саф’яник

  Юрій Саф’яник

  Кандидат від Української Галицької Партії у Залізничному районі

  23 роки.

  З 15-ти років займається громадською діяльністю. Разом з небайдужими львів’янами відстоював від забудови Левандівський парк та лічницю Шептицького.

  Організатор алкорейдів проти торговельних закладів, що продають неповнолітнім цигарки та алкоголь. Активний учасник Революції Гідності та волонтер в ГО — допомагає бійцям української армії.

  Студент ЛНУ ім. І. Франка. Здобуває другу вищу освіту за спеціальність — правознавство. Перший диплом захистив у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Спеціальність — менеджмент.

Сихівський район

 • 1.
  Богдан Цюваник
  Богдан Цюваник

  Богдан Цюваник

  Кандидат від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  34 роки.

  Заступник директора Благодійної Організації «Мальтійська служба допомоги у Львові» та підприємець. Партієць Української Галицької Партії з 2015 р.

  Значних успіхів досягнув під час роботи над реформуванням Львівського Центрального Парку Культури. Спільно з командою лише за півтора роки втричі підвищив відвідуваність, збільшив прибутки, наповнив парк новими майданчиками та подіями та залучив понад півтори мільйони позабюджетних коштів на розвиток підприємства.

  Саме під час роботи у парку, залучивши грант UNICEF на облаштування першого в місті інклюзивного дитячого майданчика, дізнався про відсутність в Україні норм безпеки для дитячих майданчиків. Пізніше, небайдужість до сімейних та дитячих проблем привела Богдана до робочої групи ЛМР для реалізації стратегії «Львів дружній до дітей та молоді», у рамках якої вже два роки ведеться активна робота задля позитивних перетворень нашого міста.

  Трудову діяльність розпочав у відділі з підготовки під час Євро 2012 у Львівській обласній державній адміністрації. Пізніше працював у комерційних українських та іноземних підприємствах, розвивав власний бізнес і навіть встиг бути обраним депутатом до Новояворівської міської ради.

  «Моя пріоритетна задача — зробити на Сихівському районі якісне та безпечне дозвілля, забезпечити доглянуті сквери, парки та сучасні майданчики. Головна мета нашої програми — модернізація дозвіллєвої сфери міста — крім розважальної функції внести в неї культурно-педагогічні та розвиткові елементи» — детальніше про програму тут.

  У 2008 р. закінчив факультет міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка з дипломом магістра міжнародного права, та перекладача (англійська мова). Другу вищу освіту здобув в Львівському Інституті Банківської Справи за спеціальністю — Економіка та підприємництво. Пройшов чимало додаткових тренінгів та навчальних програм у сфері бізнесу, державного управління та лідерства.

  В 2003 р. завершив навчання в СШ № 4 (зараз Лінгвістична гімназія).

 • 2.
  Маркіян Юринець
  Маркіян Юринець

  Маркіян Юринець

  Кандидат від Української Галицької Партії у Сихівському районі.

  29 років.

  Громадський діяч, член політичної партії «Українська Галицька Партія».

  У 2020 р. запустив сайт для допомоги у боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19 «razom2020.com».

  Закінчив Інститут економічної справи у м. Модена за спеціальністю «Економіст Бухгалтер» та Болонський Університет, спеціалізація — «Комунікація між людьми».

  Закінчив Львівську середню загальноосвітню школу № 98.

 • 3.
  Ірина Бек
  Ірина Бек

  Ірина Бек

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  37 років, виховує трьох дітей.

  Громадська діячка, освітянка, політикиня. Очолює інститут лідерства та управління Українського католицького університету та Львівську міську організацію Української Галицької Партії.

  У 2017 р. очолила освітню експертну групу Української Галицької Партії. Напрацьовує пропозиції для системних змін у садочках, школах та університетах.

  Працювала у ГО «Оселя», де допомагала людям, які втратили сенс в житті. Після «Оселі» Ірина викладала у рідному ВУЗі, а згодом перейшла працювати в Інститут лідерства та управління УКУ, де згодом стала директоркою.

  Здобула дві управлінські освіти: магістр Управління навчальними закладами та спеціаліст Менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка». У цьому ж навчальному закладі здобула бакалавра за спеціальністю — Соціальна робота.

  Крім політичної діяльності та роботи в УКУ також керує ОСББ, яке разом з небайдужими сусідами кілька років тому створила у своїй багатоповерхівці.

 • 4.
  Ірина Чижук
  Ірина Чижук

  Ірина Чижук

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  44 роки.

  Кандидує до Львівської міської ради, щоб змінити систему організації харчування у школах, його культуру та якість, ініціювати на рівні міста програми, спрямовані на розвиток неформальної освіти, соціального шкільного підприємництва, учнівського самоврядування у школах.

  Навчалася в аспірантурі ЛНУ ім. Івана Франка, на Юридичному факультеті та отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Правознавство».

  В 1993 р. закінчила Солонківську середню школу Пустомитівського району Львівської області.

 • 5.
  Віталій Федорінін
  Віталій Федорінін

  Віталій Федорінін

  Кандидат від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  40 років.

  Директор ЛМГО «Спілка молоді «Нове покоління». Помічник-консультант народного депутата.

  Обласний представник «Федерації середньовічного бою» у Львівський області.

  Закінчив та здобув диплом у Львівській академії друкарства.

  В 1999 р. закінчив Львівську середню загальноосвітню школу № 28.

 • 6.
  Ольга Войцеховська
  Ольга Войцеховська

  Ольга Войцеховська

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  37 років.

  Викладає у Львівському вищому професійному політехнічному училищі. Є партійкою УГП.

  Закінчила ЛНУ ім. І. Франка та здобула диплом за спеціальністю «Географія» та «Банківська справа». У 1993 р. закінчила Львівську середню загальноосвітню школу № 25.

 • 7.
  Галина Вархолик
  Галина Вархолик

  Галина Вархолик

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  50 років.

  Директорка Львівської Філії ДВНЗ «Ужгородського національного університету». Є партійкою Української Галицької Партії.

  Закінчила та здобула диплом у Львівському педагогічному училищі № 1.

  Навчалася у Львівській середній загальноосвітній школі № 85.

 • 8.

  Василь Потопляк

  Кандидат від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  37 років.

  Підприємець.

  В 2000 р. навчався у Львівській середній загальноосвітній школі № 25. Закінчив ЛНУ ім. І. Франка та здобув диплом за спеціальністю «Соціологія». Навчався в Інституті післядипломної освіти ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю «Правознавство».

 • 9.
  Юрій Ломіковський
  Юрій Ломіковський

  Юрій Ломіковський

  Кандидат від Української Галицької Партії у Сихівському районі.

  18 років.

  Студент.

  Навчається в Українському католицькому університеті. Спеціальність: Етика — Політика — Економіка. Член політичної партії «Українська Галицька Партія».

  В 2019 р. закінчив Львівський ліцей № 93.

 • 10.
  Тарас Юрчишин
  Тарас Юрчишин

  Тарас Юрчишин

  Кандидат від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  46 років.

  Працює інженером у Львівському автомобільно-дорожньому коледжі. Є партійцем Української Галицької Партії.

  2014–2018 рр. — член Громадської Ради при МОН.

  Навчався та здобув диплом в Національному Університеті «Львівська Політехніка» за спеціальністю «Автоматика. Інженер-вимірювальник» та «Будівельник. Інженер-конструктор»

  У 1991 р. закінчив ЗОШ № 63.

 • 11.
  Анна Филистин
  Анна Филистин

  Анна Филистин

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  29 років.

  Працює у Західному апеляційному господарському суді на посаді — старший інспектор відділу аналітичної роботи та узагальнення судової практики.

  Здобула ступінь магістра у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

  В 2007 р. закінчила Львівську середню загальноосвітню школу № 23.

Франківський район

 • 1.
  Андріана Шехлович
  Андріана Шехлович

  Андріана Шехлович

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Франківському районі

  28 років.

  Координаторка економічної експертної групи Української Галицької Партії. З 2019 р. — очільниця Економічної експертної групи УГП. Напрацювала низку важливих тем у сфері бюджетно-фінансової децентралізації, розвитку підприємництва, теплопостачання, транспорту, енергоефективності, податкової системи, поводження з ТПВ.

  З вересня 2019 р. працювала в комітеті Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, де активно відстоювала інтереси малого та середнього бізнесу та напрацювала чимало законопроєктів, серед яких зокрема підвищення лімітів для ФОПів, скасування подвійної сплати ЄСП, скасування сплати ЄСВ для сплячих фопів.

  Авторка понад 50-ти наукових праць на тему економічної безпеки держави та книг у співавторстві, серед яких «Гібридна війна» та «Донбас і Крим. Ціна повернення». У 2016–2018 рр. була стипендіаткою Кабінету Міністрів України для молодих вчених, а у 2017 р. — лауреаткою обласної премії за наукові досягнення, які сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні.

  «Франківський район має бути самодостатнім, щоби кожен мешканець району міг тут комфортно жити, працювати і відпочивати. Моє пріоритетне завдання — зробити Франківський район автономним від центру, щоби жителі отримували послуги там, де вони живуть», — каже Андріана. Для цього вона разом з експертами вже розробила концепцію розвитку Франківського району. Детальніше читайте тут.

  Захистила дисертацію, здобула науковий ступінь кандидатки економічних наук. Наукову роботу продовжила, ставши старшою науковою співробітницею Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові.

  У 2016 р. закінчила програму «Школа відповідальних громадян»; вищу політичну школу від Ейдос: центр політичних студій та аналітики. У 2018 р. пройшла навчальну програму для політичних партій від Центру лідерства УКУ «Good leaders for good governance».

  Закінчила школу в Івано-Франковому з золотою медаллю та вступила до ЛНУ ім. І. Франка на найскладнішу спеціальність на економічному факультеті — економічну кібернетику. Після магістратури вступила до аспірантури Національного інституту стратегічних досліджень та досліджувала економічну безпеку держави.

 • 2.
  Роман Кучер
  Роман Кучер

  Роман Кучер

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  30 років, виховує доньку.

  Підприємець, працює в автомобільній сфері, а також у науково-дослідному інституті.

  Активно займається підприємницькою діяльністю, пов’язаною з автомобільною сферою. Останні 5 років Роман є активним партійцем Української Галицької Партії. У 2018–2019 рр. був секретарем ЛМО та тимчасово виконував обов’язки голови ЛМО у 2019 р. Будучи експертом економічної експертної групи УГП, ініціював створення довідника підприємця «Власна справа», який набув великої популярності серед молоді.

  «Я готовий узяти на себе відповідальність за справжні зміни в житті Львова та кожного мешканця нашого міста. Йдучи до місцевої політики, я маю конкретну мету — зробити Франківський район комфортним для життя, роботи та відпочинку львів’ян».

  Закінчив Львівську гімназію «Євшан». Й у 2007 р. вступив до НУ «Львівська Політехніка» на спеціальність «Інформаційні мережі зв’язку», а ще через рік — на економічний факультет ЛНУ ім. І. Франка. Є кандидатом економічних наук.

 • 3.
  Володимир Савчин
  Володимир Савчин

  Володимир Савчин

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  23 роки.

  Адміністратор у Львівському Будинку Органної й Камерної Музики.

  Із 16 років почав активно долучатися до громадсько-політичного життя. Реалізував найрізноманітніші проєкти, організував вишкільні табори, безкоштовні заняття самозахисту для дітей та молоді.

  Волонтер. Із самого початку війни на сході активно допомагав добровольцям.

  Серед пріоритетів його політичної діяльності — робота в гуманітарній політиці, а саме в сфері культури, а також в галузі містобудування та планування урбосередовища.

  У 2019 р. став частиною команди «Культура без кордонів». Впродовж цілого року був в оргкомітеті культурно-просвітницького проєкту «Лукаш Фест», приуроченого до сторіччя з дня народження видатного українського перекладача Миколи Лукаша.

  Закінчив Львівську Гімназію міжнародних відносин ім. В. Стуса та ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю «Географія».

 • 4.
  Ярина Сорока
  Ярина Сорока

  Ярина Сорока

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Франківському районі

  36 років.

  Громадська активістка. Головна спеціалістка відділу інвестицій і проєктів, департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

  З 2008 р. працює над розвитком інвестиційної діяльності у Львівській міській раді. Учасниця робочих груп із співпраці з містами КНР, Турецької Республіки та інших країн.

  Має значний досвід у налагодженні співпраці між містами та пошуку інвестицій. Під час Революції Гідності активно висвітлювала події Майдану для європейської преси. Тоді працювала для Інституту Регіонів і міст Європи (IRE) та спільно з парафією церкви Св. Марка організовувала мітинги під генконсульством РФ у м. Зальцбург (Австрія).

  Ярина Сорока залучила кошти спонсорів та ініціювала створення у ліцеї міжнародних відносин ім. В. Стуса клас китайської мови.

  Разом з однодумцями відстояла та не дала зрізати багатолітні ясени на вулиці Рудницького.

  ЇЇ головна мета — змінити підхід до розподілу бюджетних коштів. Громада має повноцінно розвиватися, тому необхідно зробити її більш відкритою та спроможною: «Мої пріоритети — підтримка малого та середнього бізнесу, забезпечення шкіл ОТГ та районів якісними підручниками, безпека громадян та налагодження міжнародної співпраці. А також чіткий розподіл повноважень між ЛКП, адміністраціями та мешканцями; покращення транспортної інфраструктури; економічний розвиток та інвестиції, які реально працюватимуть на користь громади».

  Закінчила НУ «Львівська політехніка», після чого її запросили у Вроцлав (Польща) для участі у програмі EVS — європейської волонтерської служби. Її завдання — інтегрувати українську молодь у навчальні програми ЄС. У 2017 р. пройшла 4-місячне навчання в Чендуському університеті в Китаї.

  Закінчила Львівську спеціалізовану школу № 76 ім. В.Стуса.

 • 5.
  Ігор Дякович
  Ігор Дякович

  Ігор Дякович

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  32 роки.

  Депутат Львівської міської ради 7-го скликання. Співавтор програми облаштування пандусів біля будинків та положення про електронні черги в дошкільних закладах.

  Народився, виріс та живе у Львові у Франківському районі. 5 років роботи в міській раді присвятив захисту прав людей з інвалідністю. Це питання є для нього пріоритетними, проте він також активно відстоює питання по благоустрою всього району.

  Ігор розробив механізм отримання безкоштовних ендопротезів. Також ініціював проведення капремонту в СЗШ N48, закупівлю комп’ютерного томографа у лікарню швидкої допомоги, а також введення в режим онлайн-замовлень пільгових квитків на залізничний транспорт по всій країні.

  Основними пріоритетами своєї роботи бачить забезпечення медзакладів необхідним обладнанням, поширення інклюзивної освіти в школах, сприяння соціалізації та створенню робочих міст для людей з інвалідністю, забезпечення їх доступним житлом.

  У 2004 — 2007 рр. навчався у Львівському державному коледжі харчової та переробної промисловості Національного університету харчових технологій. У 2007 — 2010 рр. навчався в Київському національному університеті харчових технологій. У 2018 р.вивчав правознавство в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка.

 • 6.
  Андрій Мацко
  Андрій Мацко

  Андрій Мацко

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  36 років.

  Приватний підприємець. Голова правління ОСББ власного будинку. Експерт у сфері ЖКГ. Займається управлінням житловою нерухомістю.

  Має досвід роботи в багатьох сферах: будівництво, фінанси, продажі.

  Закінчив Національний Університет «Львівська політехніка» за спеціальностями «Автоматизоване управління технологічними процесами» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

  Закінчив Львівську ЗОШ № 62

 • 7.
  Микола Трикоз
  Микола Трикоз

  Микола Трикоз

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  40 років.

  Сертифікований аудитор, голова ОСББ свого будинку, громадський активіст. Співзасновник аудиторської фірми «КМТ КОНСАЛТ».

  Закінчив економічний факультет ЛНУ ім. І. Франка. Спеціальність «облік і аудит». Економіст.

  Навчався у Львівській ЗОШ № 55.

 • 8.
  Олег Сабадаш
  Олег Сабадаш

  Олег Сабадаш

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  31 рік.

  Одружений, має двох доньок

  Працює приватним підприємцем та в громадському секторі. Керівник проектів ВГО «Інститут стратегічного партнерства», юрист «Західноукраїнського Ресурсного Центру», член «Асоціації правників України.

  Займається впровадженням проектів у сфері місцевого економічного розвитку, розвитку громад та екології.

  Партієць Української Галицької Партії від моменту її створення.

  Отримав звання магістра права у ЛНУ ім. І. Франка.

  Закінчив Львівську класичну гімназію.

Шевченківський район

 • 1.
  Юрій Дзева
  Юрій Дзева

  Юрій Дзева

  Кандидат від Української Галицької Партії від Шевченківського району

  35 років, одружений, виховує доньку.

  Підприємець. Очолює відділ дистрибуції в компанії «Енерлайт».

  Обіймав керівні посади в представництвах компаній-виробників побутової хімії, продуктів харчування. У 2016 р. вступив до Української Галицької Партії.

  «Шевченківський район — шаленими темпами втрачає вільний простір. Масова забудова житловими багатоповерхівками, торговельними площами, а водночас відсутність нових шкіл та садочків, нових ігрових зон і транспортних розв’язок. Якщо так піде і далі, то Шевченківський район стане некомфортним для життя», — так Юрій Дзева формулює головну проблему, із якою він боротиметься на посаді депутата. Детальна програма УГП, зокрема, рішення транспортних питань — тут.

  У 2002 р. вступив до НУ «Львівська політехніка». Здобув диплом магістра за новою на той час спеціальністю — «Менеджер антимонопольної діяльності». Навчався у General English Charles Dickens College.

  Навчався в середній школі № 81 та Львівському економічному ліцеї.

 • 2.
  Наталя Процак
  Наталя Процак

  Наталя Процак

  Кандидатка від Української Галицької Партії від Шевченківського району

  46 років; заміжня, виховує трьох дітей.

  Підприємиця, громадська активістка, волонтерка. Шість років очолює батьківську раду в СЗШ № 91.

  З 2012 р. — приватний підприємець у сфері роздрібної торгівлі. Паралельно з власним бізнесом працювала в ПАТ «Львівський холодокомбінат».

  У 2019 -2020 рр. організовувала проєкт «Майстерня міста». Співорганізаторка «Чорновола FEST» — першого родинного свята в мікрорайоні. Співорганізаторка обідів для потребуючих біля озера на Панча.

  У 2017 р. та 2018 р. перемогла з малими проєктами для СЗШ № 91: облаштування спортивного майданчика та сенсорна кімната психологічного розвантаження. У 2019 р. подала вже великий проєкт — із порятунку озера на Панча та облаштування там громадського простору.

  У 2018 — 2019 рр. навчалась у Школі демократії EECMD.

  Із відзнакою закінчила СЗШ№ 23, після чого вступила до ЛНУ ім. І.Франка. Спеціальність — хімія. Друга вища освіта — також у Франковому ВНЗ. Спеціальність — менеджмент організацій.

 • 3.
  Василь Дмитрах
  Василь Дмитрах

  Василь Дмитрах

  Кандидат від Української Галицької Партії в Шевченківському районі

  32 роки.

  Підприємець. Активіст мікрогромади «Щурата». Бере участь у Громадських бюджетах.

  У 2005 р. — 2010 р. навчався в Національному Лісотехнічному Університету України, за спеціальністю — Інженер лісового та садово-паркового господарства.

  Навчався у Львівській ЗОШ із поглибленим вивченням англійської мови № 4, де отримав атестат про повну загальну середню освіту.

 • 4.
  Галина Лешкович
  Галина Лешкович

  Галина Лешкович

  Кандидатка від Української Галицької Партії в Шевченківському районі.

  36 років.

  Юристка, громадська діячка. Керівниця юридичного відділу ГО «Українська Галицька Асамблея».

  З 2010 р. членкиня, а 4 останні роки — голова Ревізійної Комісії Міжнародної організації «Справа Кольпінга в Україні».

  Навчалась в Eastern European Centre for Multiparty Democracy — Школі Демократії Східноєвропейського Центру Багатопартійної Демократії, яка проходила у Львові.

  Проходила стажування в Західно-Фінляндському Коледжі, де досліджувала освітню систему Фінляндії. Впродовж шести місяців проводила тренінги для освітян по всій Галичині про особливості освітньої системи Фінляндії.

  Вищу освіту здобувала впродовж 2001–2006 рр. в Ужгородському національному університеті, де отримала диплом за юридичною спеціальністю.

  У 2001 р. закінчила Турківську ЗОШ № 2.

 • 5.
  Орест Фільц
  Орест Фільц

  Орест Фільц

  Кандидат від Української Галицької Партії в Шевченківському районі.

  22 роки. Студент Львівської бізнес-школи Українського католицького університету на програмі «Інновації та підприємництво»

  Брав участь у міністерській конференції щодо безпеки дорожнього руху в Стокгольмі (Швеція).

  З 2015 р. по 2019 р. навчався у ЛНУ ім. І. Франка. Спеціальність — міжнародна економіка.

  У 2015 р. закінчив Приватну Школу-гімназію «ШАНС».

 • 6.
  Олена Перкін
  Олена Перкін

  Олена Перкін

  Кандидатка від Української Галицької Партії в Шевченківському районі.

  49 років.

  Директорка ПП агенції «Мастак».

  В 1988 р. закінчила СЗШ № 3 м. Львова. Вищу освіту здобувала впродовж 1988 — 1993 рр. в НУ «Львівська Політехніка», де отримала диплом за спеціальністю «інженер-будівельник».

 • 7.
  Богдан Павлюк
  Богдан Павлюк

  Богдан Павлюк

  Кандидат від Української Галицької Партії в Шевченківському районі.

  23 роки.

  З серпня 2020 р. працює фельдшером у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги у м. Львові.

  Певний час проживав у Німеччині.

  Посадив більше 20 дерев у Франківському районі.

  У 2014 р. вступив у Львівський Національний медичний університет ім. Данила Галицького. Спеціальність — Лікувальна справа.

  Навчався у середній спеціалізованій загальноосвітній школі № 2 з поглибленим вивченням англійської мови.

 • 8.
  Роман Пацюков
  Роман Пацюков

  Роман Пацюков

  Кандидат від Української Галицької Партії в Шевченківському районі.

  39 років.

  Менеджер у ТОВ «Емброкс». Працював програмістом в Чикаго.

  З вересня 1987 р. по червень 1994 р. навчався у Бориславській середній загальноосвітній школі № 1

  З вересня 1994 р. по червень 1998 р. навчався у Бориславській середній загальноосвітній школі № 7, де отримав атестат про повну загальну середню освіту.

  З вересня 1998 р. по червень 2003 р. навчався у ЛНУ ім. І. Франка. Спеціальність радіофізика і електроніка.