Над Левом: вул. Б. Хмельницького 1-67, Огіркова, Підзамче

Кандидати від Української Галицької Партії по цих районах:

Галицький район

 • 1.
  Олександр Ябчанка
  Олександр Ябчанка

  Олександр Ябчанка

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  40 років.

  Лікар-педіатр, громадський діяч, екс радник МОЗ, кандидат медичних наук.

  У 2019 р. після двох років праці в команді Уляни Супрун, повернувся до Львова, аби продовжувати розпочату командою реформу на регіональному рівні.

  Головна ціль Олександра на місцевих виборах — завершити медичну реформу на рівні львівських муніципальних шпиталів, втілити у львівській медицині принцип «гроші за пацієнтом» та залучити до Львова медичних туристів з країн Східної Європи. Зробити так, щоб пацієнти отримали доступну і якісну медичну допомогу, а медики — гідні умови роботи і життя. Тому разом з командою Олександр вже сформував комплесну стратегію реформування системи охорони здоров’я у Львові, яка допоможе містянам отримати якісні медичні послуги.

  У 2014–2016 рр. був менеджером групи з реформи системи охорони здоров’я коаліції громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ. А у 2017 — 2018 рр. став головним експертом цієї групи. Брав участь у проєкті «ЗміниТи», де, разом з міністром і заступниками впродовж року проводив консультації з зацікавленими сторонами (пацієнтами, медиками, місцевою владою). Фактично у цей час приєднався до команди Уляни Супрун і 2017 — 2019 рр. був її радником. А у 2018 р. став речником міністерства охорони здоров’я України.

  У 2012 р. Олександр почав займатися громадською діяльністю. Ініціював та був менеджером благодійного проекту «Подаруй дитині надію» для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. За його ініціативи встановили новий рентген у лікарні, який допоміг і допомагає досі сотням пацієнтам.

  Учасник двох революцій. У 2004 р. волонтерив в Українському домі під час Помаранчевої революції. А у 2013–2014 рр. був активним учасником Революції Гідності і співкоординатором Громадського сектору Євромайдану. Був залучений до організації і проведення протестних акцій, до 16 січня 2014 р. як прихильник ненасильницького спротиву, а після ухвалення ВРУ «Драконівських законів» — учасник протистоянь з правоохоронцями.

  З 2005 — 2014 рр. працював лікарем у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі та викладав на кафедрі педіатрії та неонатології у Львівському національну медичному університет ім. Данила Галицького.

  Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. У 2013 р. став кандидатом медичних наук за спеціальністю педіатрія, гематологія. У 2018 р. вступив до Київської школи економіки на магістерську програму «Публічна політика і врядування», де навчається і дотепер.

 • 2.
  Богдан Панкевич
  Богдан Панкевич

  Богдан Панкевич

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  62 роки.

  Громадський діяч, політик, публіцист, дипломат. Співзасновник Української Галицької Партії.

  Працює керівником відділу соціальних проектів ГО «Українська Галицька Асамблея». У 2010–2014 рр. був депутатом Львівської міської ради. У 2012 р. співзаснував Секрітаріат, та керував ним до 2016 р. У 2016 — 2018 рр. очолював Політраду Української Галицької Партії.

  З 1996 р. до 2016 р. на громадських засадах був почесним консулом Королівства Нідерландів у Львові.

  Закінчив ЛНУ ім. І. Франка. Навчався на факультеті прикладної математики і механіки, за спеціальністю — механіка. Також навчався заочно у Львівському технікумі громадського харчування, за спеціальністю — технолог.

  Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі № 70, яку закінчив з відзнакою.

 • 3.
  Юрій Садовий
  Юрій Садовий

  Юрій Садовий

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  36 років.

  Власник ресторану LV Cafe jazz club.

  «Львівська міська рада повинна виконувати свою основну функцію — сервісну, для містян і для бізнесу. Це те, що зараз називають державою у смартфоні. Вважаю, що масове застосування цифрових технологій та спрощення процедур прийняття рішень здатне забезпечити високий темп розвитку економіки міста».

 • 4.
  Марта Рудковська
  Марта Рудковська

  Марта Рудковська

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  29 років.

  Адвокатка, кандидатка юридичних наук.

  Працювала викладачкою кримінального права та здійснювала юридичний супровід Українській Галицькій Партії. Підготувала сотні запитів і звернень, надавала юридичні консультації львів’янам.

  Членкиня Ради ЛМО Української Галицької Партії та ГО «Люди Країни»

  У 2013 р. закінчила ЛНУ ім. І. Франка — за спеціальністю правознавство. У 2016 р. закінчила аспірантуру Львівського державного університету внутрішніх справ. У 2017 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидатки юридичних наук.

  Закінчила Крупську ЗОШ І-ІІ ст. та Дрогобицький педагогічний ліцей.

 • 5.
  Святослав Літинський
  Святослав Літинський

  Святослав Літинський

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  39 років.

  Громадський діяч, доктор філософії з фізико-математичних наук, викладач, відомий захисник української мови.

  Активно виборює права споживачів шляхом звернень до продавців, виробників, банків. Подав більше 20 судових позовів, які ставали на захист української мови.

  З 2012 р. він через судові позови відстоює українську мову, якщо є порушення чинного законодавства.

  Був першим громадянином України, який отримав внутрішній паспорт без російськомовної сторінки, виборов необхідність маркувати побутову та електронну техніку українською мовою іноземними компаніями.

  Закінчив Львівську середню спеціалізовану школу № 76 ім. В. Стуса та у 2003 р. ЛНУ ім. І.Франка, факультет прикладної математики та інформатики, магістр інформатики.

 • 6.
  Роман Зафійовський
  Роман Зафійовський

  Роман Зафійовський

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  54 роки.

  Громадський діяч та підприємець. Директор ТзОВ «Компанія Плюс».

  З 1988 р. працював у Фізико-механічному інституті Академії Наук України науковим співробітником. Займався науковими дослідженнями в галузі фізики металів. Є співавтором шести друкованих наукових праць і публікацій, в тому числі і за кордоном.

  У 1995 р. — 2002р. — працював у ДМП «Газотермік» при ФМІ НАН Україна.

  У 2002 р. — 2004р. — працював начальником відділу збуту ТзОВ «Компанія Плюс».

  Брав активну участь у роботі громадських організацій: Студентське Братство, Карпатський Лещетарський клуб. Учасник студентського голодування в Києві на майдані проти уряду Масола. Учасник створення одного з перших в Україні осередків Товариства Української Мови при Фізико-механічному інституті.

  У 1988 р. — закінчив Львівську політехніку. За освітою інженер-технолог.

  Закінчив Львівську школу № 1 та Національний університет Львівська Політехніка. Спеціальність — технологія машинобудування.

 • 7.
  Віктор Борщевський
  Віктор Борщевський

  Віктор Борщевський

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  50 років.

  Доктор економічних наук, завідувач відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва Інституту регіональних досліджень НАН України.

  Працює завідувачем кафедри державного управління в Українському католицькому університеті.

  Працював головним спеціалістом Головного управління економіки Львівської ОДА; головним спеціалістом Служби Прем’єр-міністра України Секретаріату Кабінету Міністрів України; начальником головного управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та іноземних інвестицій Львівської обласної державної адміністрації.

  Бачить розвиток Львова у залученні інвестицій та створенні сприятливих умов для місцевих підприємців. Детальніше про пропозиції Української Галицької Партії Львову у економіці читайте у нашій програмі. Більше про Віктора Борщевського на сайті Інституту регіональних досліджень — читайте тут.

  Закінчив Львівську середню школу № 44 ім. Тараса Шевченка та ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю планування народного господарства.

 • 8.
  Максим Колиба
  Максим Колиба

  Максим Колиба

  35 років. Одружений, має двох синів.

  Громадський діяч. Член ГО «Центр «Молода дипломатія». Літературний редактор журналу «Вісник» ГО «Центр «Молода дипломатія». Засновник та голова ГО «Мистецький Український Рух (МУР)».

  Керівник проєктів та програм Міжнародного інституту етики та проблем сучасності УКУ.

  Учасник школи «Цілісне лідерство задля майбутнього демократії в Україні» від Інституту лідерства та управління УКУ. Має понад шість років досвіду роботи в юридичній сфері.

  Зібрав та передав сільській бібліотеці близько тисячі книжок.

  Вільно володіє англійською, польською, іспанською мовами.

  У 2007 р. закінчив ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю «Міжнародне право».

  Блог Максима: https://blog.liga.net/user/mkolyiba/profile

Шевченківський район

 • 1.
  Юрій Дзева
  Юрій Дзева

  Юрій Дзева

  Кандидат від Української Галицької Партії від Шевченківського району

  35 років, одружений, виховує доньку.

  Підприємець. Очолює відділ дистрибуції в компанії «Енерлайт».

  Обіймав керівні посади в представництвах компаній-виробників побутової хімії, продуктів харчування. У 2016 р. вступив до Української Галицької Партії.

  «Шевченківський район — шаленими темпами втрачає вільний простір. Масова забудова житловими багатоповерхівками, торговельними площами, а водночас відсутність нових шкіл та садочків, нових ігрових зон і транспортних розв’язок. Якщо так піде і далі, то Шевченківський район стане некомфортним для життя», — так Юрій Дзева формулює головну проблему, із якою він боротиметься на посаді депутата. Детальна програма УГП, зокрема, рішення транспортних питань — тут.

  У 2002 р. вступив до НУ «Львівська політехніка». Здобув диплом магістра за новою на той час спеціальністю — «Менеджер антимонопольної діяльності». Навчався у General English Charles Dickens College.

  Навчався в середній школі № 81 та Львівському економічному ліцеї.

 • 2.
  Наталя Процак
  Наталя Процак

  Наталя Процак

  Кандидатка від Української Галицької Партії від Шевченківського району

  46 років; заміжня, виховує трьох дітей.

  Підприємиця, громадська активістка, волонтерка. Шість років очолює батьківську раду в СЗШ № 91.

  З 2012 р. — приватний підприємець у сфері роздрібної торгівлі. Паралельно з власним бізнесом працювала в ПАТ «Львівський холодокомбінат».

  У 2019 -2020 рр. організовувала проєкт «Майстерня міста». Співорганізаторка «Чорновола FEST» — першого родинного свята в мікрорайоні. Співорганізаторка обідів для потребуючих біля озера на Панча.

  У 2017 р. та 2018 р. перемогла з малими проєктами для СЗШ № 91: облаштування спортивного майданчика та сенсорна кімната психологічного розвантаження. У 2019 р. подала вже великий проєкт — із порятунку озера на Панча та облаштування там громадського простору.

  У 2018 — 2019 рр. навчалась у Школі демократії EECMD.

  Із відзнакою закінчила СЗШ№ 23, після чого вступила до ЛНУ ім. І.Франка. Спеціальність — хімія. Друга вища освіта — також у Франковому ВНЗ. Спеціальність — менеджмент організацій.

 • 3.
  Василь Дмитрах
  Василь Дмитрах

  Василь Дмитрах

  Кандидат від Української Галицької Партії в Шевченківському районі

  32 роки.

  Підприємець. Активіст мікрогромади «Щурата». Бере участь у Громадських бюджетах.

  У 2005 р. — 2010 р. навчався в Національному Лісотехнічному Університету України, за спеціальністю — Інженер лісового та садово-паркового господарства.

  Навчався у Львівській ЗОШ із поглибленим вивченням англійської мови № 4, де отримав атестат про повну загальну середню освіту.

 • 4.
  Галина Лешкович
  Галина Лешкович

  Галина Лешкович

  Кандидатка від Української Галицької Партії в Шевченківському районі.

  36 років.

  Юристка, громадська діячка. Керівниця юридичного відділу ГО «Українська Галицька Асамблея».

  З 2010 р. членкиня, а 4 останні роки — голова Ревізійної Комісії Міжнародної організації «Справа Кольпінга в Україні».

  Навчалась в Eastern European Centre for Multiparty Democracy — Школі Демократії Східноєвропейського Центру Багатопартійної Демократії, яка проходила у Львові.

  Проходила стажування в Західно-Фінляндському Коледжі, де досліджувала освітню систему Фінляндії. Впродовж шести місяців проводила тренінги для освітян по всій Галичині про особливості освітньої системи Фінляндії.

  Вищу освіту здобувала впродовж 2001–2006 рр. в Ужгородському національному університеті, де отримала диплом за юридичною спеціальністю.

  У 2001 р. закінчила Турківську ЗОШ № 2.

 • 5.
  Орест Фільц
  Орест Фільц

  Орест Фільц

  Кандидат від Української Галицької Партії в Шевченківському районі.

  22 роки. Студент Львівської бізнес-школи Українського католицького університету на програмі «Інновації та підприємництво»

  Брав участь у міністерській конференції щодо безпеки дорожнього руху в Стокгольмі (Швеція).

  З 2015 р. по 2019 р. навчався у ЛНУ ім. І. Франка. Спеціальність — міжнародна економіка.

  У 2015 р. закінчив Приватну Школу-гімназію «ШАНС».

 • 6.
  Олена Перкін
  Олена Перкін

  Олена Перкін

  Кандидатка від Української Галицької Партії в Шевченківському районі.

  49 років.

  Директорка ПП агенції «Мастак».

  В 1988 р. закінчила СЗШ № 3 м. Львова. Вищу освіту здобувала впродовж 1988 — 1993 рр. в НУ «Львівська Політехніка», де отримала диплом за спеціальністю «інженер-будівельник».

 • 7.
  Богдан Павлюк
  Богдан Павлюк

  Богдан Павлюк

  Кандидат від Української Галицької Партії в Шевченківському районі.

  23 роки.

  З серпня 2020 р. працює фельдшером у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги у м. Львові.

  Певний час проживав у Німеччині.

  Посадив більше 20 дерев у Франківському районі.

  У 2014 р. вступив у Львівський Національний медичний університет ім. Данила Галицького. Спеціальність — Лікувальна справа.

  Навчався у середній спеціалізованій загальноосвітній школі № 2 з поглибленим вивченням англійської мови.

 • 8.
  Роман Пацюков
  Роман Пацюков

  Роман Пацюков

  Кандидат від Української Галицької Партії в Шевченківському районі.

  39 років.

  Менеджер у ТОВ «Емброкс». Працював програмістом в Чикаго.

  З вересня 1987 р. по червень 1994 р. навчався у Бориславській середній загальноосвітній школі № 1

  З вересня 1994 р. по червень 1998 р. навчався у Бориславській середній загальноосвітній школі № 7, де отримав атестат про повну загальну середню освіту.

  З вересня 1998 р. по червень 2003 р. навчався у ЛНУ ім. І. Франка. Спеціальність радіофізика і електроніка.