Над Левом: вул. Брюлова, М Вербицького, Професорська, пл. Шашкевича, Устияновича, Технічна

Кандидати від Української Галицької Партії по цих районах:

Галицький район

 • 1.
  Олександр Ябчанка
  Олександр Ябчанка

  Олександр Ябчанка

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  40 років.

  Лікар-педіатр, громадський діяч, екс радник МОЗ, кандидат медичних наук.

  У 2019 р. після двох років праці в команді Уляни Супрун, повернувся до Львова, аби продовжувати розпочату командою реформу на регіональному рівні.

  Головна ціль Олександра на місцевих виборах — завершити медичну реформу на рівні львівських муніципальних шпиталів, втілити у львівській медицині принцип «гроші за пацієнтом» та залучити до Львова медичних туристів з країн Східної Європи. Зробити так, щоб пацієнти отримали доступну і якісну медичну допомогу, а медики — гідні умови роботи і життя. Тому разом з командою Олександр вже сформував комплесну стратегію реформування системи охорони здоров’я у Львові, яка допоможе містянам отримати якісні медичні послуги.

  У 2014–2016 рр. був менеджером групи з реформи системи охорони здоров’я коаліції громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ. А у 2017 — 2018 рр. став головним експертом цієї групи. Брав участь у проєкті «ЗміниТи», де, разом з міністром і заступниками впродовж року проводив консультації з зацікавленими сторонами (пацієнтами, медиками, місцевою владою). Фактично у цей час приєднався до команди Уляни Супрун і 2017 — 2019 рр. був її радником. А у 2018 р. став речником міністерства охорони здоров’я України.

  У 2012 р. Олександр почав займатися громадською діяльністю. Ініціював та був менеджером благодійного проекту «Подаруй дитині надію» для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. За його ініціативи встановили новий рентген у лікарні, який допоміг і допомагає досі сотням пацієнтам.

  Учасник двох революцій. У 2004 р. волонтерив в Українському домі під час Помаранчевої революції. А у 2013–2014 рр. був активним учасником Революції Гідності і співкоординатором Громадського сектору Євромайдану. Був залучений до організації і проведення протестних акцій, до 16 січня 2014 р. як прихильник ненасильницького спротиву, а після ухвалення ВРУ «Драконівських законів» — учасник протистоянь з правоохоронцями.

  З 2005 — 2014 рр. працював лікарем у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі та викладав на кафедрі педіатрії та неонатології у Львівському національну медичному університет ім. Данила Галицького.

  Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. У 2013 р. став кандидатом медичних наук за спеціальністю педіатрія, гематологія. У 2018 р. вступив до Київської школи економіки на магістерську програму «Публічна політика і врядування», де навчається і дотепер.

 • 2.
  Богдан Панкевич
  Богдан Панкевич

  Богдан Панкевич

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  62 роки.

  Громадський діяч, політик, публіцист, дипломат. Співзасновник Української Галицької Партії.

  Працює керівником відділу соціальних проектів ГО «Українська Галицька Асамблея». У 2010–2014 рр. був депутатом Львівської міської ради. У 2012 р. співзаснував Секрітаріат, та керував ним до 2016 р. У 2016 — 2018 рр. очолював Політраду Української Галицької Партії.

  З 1996 р. до 2016 р. на громадських засадах був почесним консулом Королівства Нідерландів у Львові.

  Закінчив ЛНУ ім. І. Франка. Навчався на факультеті прикладної математики і механіки, за спеціальністю — механіка. Також навчався заочно у Львівському технікумі громадського харчування, за спеціальністю — технолог.

  Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі № 70, яку закінчив з відзнакою.

 • 3.
  Юрій Садовий
  Юрій Садовий

  Юрій Садовий

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  36 років.

  Власник ресторану LV Cafe jazz club.

  «Львівська міська рада повинна виконувати свою основну функцію — сервісну, для містян і для бізнесу. Це те, що зараз називають державою у смартфоні. Вважаю, що масове застосування цифрових технологій та спрощення процедур прийняття рішень здатне забезпечити високий темп розвитку економіки міста».

 • 4.
  Марта Рудковська
  Марта Рудковська

  Марта Рудковська

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  29 років.

  Адвокатка, кандидатка юридичних наук.

  Працювала викладачкою кримінального права та здійснювала юридичний супровід Українській Галицькій Партії. Підготувала сотні запитів і звернень, надавала юридичні консультації львів’янам.

  Членкиня Ради ЛМО Української Галицької Партії та ГО «Люди Країни»

  У 2013 р. закінчила ЛНУ ім. І. Франка — за спеціальністю правознавство. У 2016 р. закінчила аспірантуру Львівського державного університету внутрішніх справ. У 2017 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидатки юридичних наук.

  Закінчила Крупську ЗОШ І-ІІ ст. та Дрогобицький педагогічний ліцей.

 • 5.
  Святослав Літинський
  Святослав Літинський

  Святослав Літинський

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  39 років.

  Громадський діяч, доктор філософії з фізико-математичних наук, викладач, відомий захисник української мови.

  Активно виборює права споживачів шляхом звернень до продавців, виробників, банків. Подав більше 20 судових позовів, які ставали на захист української мови.

  З 2012 р. він через судові позови відстоює українську мову, якщо є порушення чинного законодавства.

  Був першим громадянином України, який отримав внутрішній паспорт без російськомовної сторінки, виборов необхідність маркувати побутову та електронну техніку українською мовою іноземними компаніями.

  Закінчив Львівську середню спеціалізовану школу № 76 ім. В. Стуса та у 2003 р. ЛНУ ім. І.Франка, факультет прикладної математики та інформатики, магістр інформатики.

 • 6.
  Роман Зафійовський
  Роман Зафійовський

  Роман Зафійовський

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  54 роки.

  Громадський діяч та підприємець. Директор ТзОВ «Компанія Плюс».

  З 1988 р. працював у Фізико-механічному інституті Академії Наук України науковим співробітником. Займався науковими дослідженнями в галузі фізики металів. Є співавтором шести друкованих наукових праць і публікацій, в тому числі і за кордоном.

  У 1995 р. — 2002р. — працював у ДМП «Газотермік» при ФМІ НАН Україна.

  У 2002 р. — 2004р. — працював начальником відділу збуту ТзОВ «Компанія Плюс».

  Брав активну участь у роботі громадських організацій: Студентське Братство, Карпатський Лещетарський клуб. Учасник студентського голодування в Києві на майдані проти уряду Масола. Учасник створення одного з перших в Україні осередків Товариства Української Мови при Фізико-механічному інституті.

  У 1988 р. — закінчив Львівську політехніку. За освітою інженер-технолог.

  Закінчив Львівську школу № 1 та Національний університет Львівська Політехніка. Спеціальність — технологія машинобудування.

 • 7.
  Віктор Борщевський
  Віктор Борщевський

  Віктор Борщевський

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  50 років.

  Доктор економічних наук, завідувач відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва Інституту регіональних досліджень НАН України.

  Працює завідувачем кафедри державного управління в Українському католицькому університеті.

  Працював головним спеціалістом Головного управління економіки Львівської ОДА; головним спеціалістом Служби Прем’єр-міністра України Секретаріату Кабінету Міністрів України; начальником головного управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та іноземних інвестицій Львівської обласної державної адміністрації.

  Бачить розвиток Львова у залученні інвестицій та створенні сприятливих умов для місцевих підприємців. Детальніше про пропозиції Української Галицької Партії Львову у економіці читайте у нашій програмі. Більше про Віктора Борщевського на сайті Інституту регіональних досліджень — читайте тут.

  Закінчив Львівську середню школу № 44 ім. Тараса Шевченка та ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю планування народного господарства.

 • 8.
  Максим Колиба
  Максим Колиба

  Максим Колиба

  35 років. Одружений, має двох синів.

  Громадський діяч. Член ГО «Центр «Молода дипломатія». Літературний редактор журналу «Вісник» ГО «Центр «Молода дипломатія». Засновник та голова ГО «Мистецький Український Рух (МУР)».

  Керівник проєктів та програм Міжнародного інституту етики та проблем сучасності УКУ.

  Учасник школи «Цілісне лідерство задля майбутнього демократії в Україні» від Інституту лідерства та управління УКУ. Має понад шість років досвіду роботи в юридичній сфері.

  Зібрав та передав сільській бібліотеці близько тисячі книжок.

  Вільно володіє англійською, польською, іспанською мовами.

  У 2007 р. закінчив ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю «Міжнародне право».

  Блог Максима: https://blog.liga.net/user/mkolyiba/profile

Франківський район

 • 1.
  Андріана Шехлович
  Андріана Шехлович

  Андріана Шехлович

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Франківському районі

  28 років.

  Координаторка економічної експертної групи Української Галицької Партії. З 2019 р. — очільниця Економічної експертної групи УГП. Напрацювала низку важливих тем у сфері бюджетно-фінансової децентралізації, розвитку підприємництва, теплопостачання, транспорту, енергоефективності, податкової системи, поводження з ТПВ.

  З вересня 2019 р. працювала в комітеті Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, де активно відстоювала інтереси малого та середнього бізнесу та напрацювала чимало законопроєктів, серед яких зокрема підвищення лімітів для ФОПів, скасування подвійної сплати ЄСП, скасування сплати ЄСВ для сплячих фопів.

  Авторка понад 50-ти наукових праць на тему економічної безпеки держави та книг у співавторстві, серед яких «Гібридна війна» та «Донбас і Крим. Ціна повернення». У 2016–2018 рр. була стипендіаткою Кабінету Міністрів України для молодих вчених, а у 2017 р. — лауреаткою обласної премії за наукові досягнення, які сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні.

  «Франківський район має бути самодостатнім, щоби кожен мешканець району міг тут комфортно жити, працювати і відпочивати. Моє пріоритетне завдання — зробити Франківський район автономним від центру, щоби жителі отримували послуги там, де вони живуть», — каже Андріана. Для цього вона разом з експертами вже розробила концепцію розвитку Франківського району. Детальніше читайте тут.

  Захистила дисертацію, здобула науковий ступінь кандидатки економічних наук. Наукову роботу продовжила, ставши старшою науковою співробітницею Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові.

  У 2016 р. закінчила програму «Школа відповідальних громадян»; вищу політичну школу від Ейдос: центр політичних студій та аналітики. У 2018 р. пройшла навчальну програму для політичних партій від Центру лідерства УКУ «Good leaders for good governance».

  Закінчила школу в Івано-Франковому з золотою медаллю та вступила до ЛНУ ім. І. Франка на найскладнішу спеціальність на економічному факультеті — економічну кібернетику. Після магістратури вступила до аспірантури Національного інституту стратегічних досліджень та досліджувала економічну безпеку держави.

 • 2.
  Роман Кучер
  Роман Кучер

  Роман Кучер

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  30 років, виховує доньку.

  Підприємець, працює в автомобільній сфері, а також у науково-дослідному інституті.

  Активно займається підприємницькою діяльністю, пов’язаною з автомобільною сферою. Останні 5 років Роман є активним партійцем Української Галицької Партії. У 2018–2019 рр. був секретарем ЛМО та тимчасово виконував обов’язки голови ЛМО у 2019 р. Будучи експертом економічної експертної групи УГП, ініціював створення довідника підприємця «Власна справа», який набув великої популярності серед молоді.

  «Я готовий узяти на себе відповідальність за справжні зміни в житті Львова та кожного мешканця нашого міста. Йдучи до місцевої політики, я маю конкретну мету — зробити Франківський район комфортним для життя, роботи та відпочинку львів’ян».

  Закінчив Львівську гімназію «Євшан». Й у 2007 р. вступив до НУ «Львівська Політехніка» на спеціальність «Інформаційні мережі зв’язку», а ще через рік — на економічний факультет ЛНУ ім. І. Франка. Є кандидатом економічних наук.

 • 3.
  Володимир Савчин
  Володимир Савчин

  Володимир Савчин

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  23 роки.

  Адміністратор у Львівському Будинку Органної й Камерної Музики.

  Із 16 років почав активно долучатися до громадсько-політичного життя. Реалізував найрізноманітніші проєкти, організував вишкільні табори, безкоштовні заняття самозахисту для дітей та молоді.

  Волонтер. Із самого початку війни на сході активно допомагав добровольцям.

  Серед пріоритетів його політичної діяльності — робота в гуманітарній політиці, а саме в сфері культури, а також в галузі містобудування та планування урбосередовища.

  У 2019 р. став частиною команди «Культура без кордонів». Впродовж цілого року був в оргкомітеті культурно-просвітницького проєкту «Лукаш Фест», приуроченого до сторіччя з дня народження видатного українського перекладача Миколи Лукаша.

  Закінчив Львівську Гімназію міжнародних відносин ім. В. Стуса та ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю «Географія».

 • 4.
  Ярина Сорока
  Ярина Сорока

  Ярина Сорока

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Франківському районі

  36 років.

  Громадська активістка. Головна спеціалістка відділу інвестицій і проєктів, департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

  З 2008 р. працює над розвитком інвестиційної діяльності у Львівській міській раді. Учасниця робочих груп із співпраці з містами КНР, Турецької Республіки та інших країн.

  Має значний досвід у налагодженні співпраці між містами та пошуку інвестицій. Під час Революції Гідності активно висвітлювала події Майдану для європейської преси. Тоді працювала для Інституту Регіонів і міст Європи (IRE) та спільно з парафією церкви Св. Марка організовувала мітинги під генконсульством РФ у м. Зальцбург (Австрія).

  Ярина Сорока залучила кошти спонсорів та ініціювала створення у ліцеї міжнародних відносин ім. В. Стуса клас китайської мови.

  Разом з однодумцями відстояла та не дала зрізати багатолітні ясени на вулиці Рудницького.

  ЇЇ головна мета — змінити підхід до розподілу бюджетних коштів. Громада має повноцінно розвиватися, тому необхідно зробити її більш відкритою та спроможною: «Мої пріоритети — підтримка малого та середнього бізнесу, забезпечення шкіл ОТГ та районів якісними підручниками, безпека громадян та налагодження міжнародної співпраці. А також чіткий розподіл повноважень між ЛКП, адміністраціями та мешканцями; покращення транспортної інфраструктури; економічний розвиток та інвестиції, які реально працюватимуть на користь громади».

  Закінчила НУ «Львівська політехніка», після чого її запросили у Вроцлав (Польща) для участі у програмі EVS — європейської волонтерської служби. Її завдання — інтегрувати українську молодь у навчальні програми ЄС. У 2017 р. пройшла 4-місячне навчання в Чендуському університеті в Китаї.

  Закінчила Львівську спеціалізовану школу № 76 ім. В.Стуса.

 • 5.
  Ігор Дякович
  Ігор Дякович

  Ігор Дякович

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  32 роки.

  Депутат Львівської міської ради 7-го скликання. Співавтор програми облаштування пандусів біля будинків та положення про електронні черги в дошкільних закладах.

  Народився, виріс та живе у Львові у Франківському районі. 5 років роботи в міській раді присвятив захисту прав людей з інвалідністю. Це питання є для нього пріоритетними, проте він також активно відстоює питання по благоустрою всього району.

  Ігор розробив механізм отримання безкоштовних ендопротезів. Також ініціював проведення капремонту в СЗШ N48, закупівлю комп’ютерного томографа у лікарню швидкої допомоги, а також введення в режим онлайн-замовлень пільгових квитків на залізничний транспорт по всій країні.

  Основними пріоритетами своєї роботи бачить забезпечення медзакладів необхідним обладнанням, поширення інклюзивної освіти в школах, сприяння соціалізації та створенню робочих міст для людей з інвалідністю, забезпечення їх доступним житлом.

  У 2004 — 2007 рр. навчався у Львівському державному коледжі харчової та переробної промисловості Національного університету харчових технологій. У 2007 — 2010 рр. навчався в Київському національному університеті харчових технологій. У 2018 р.вивчав правознавство в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка.

 • 6.
  Андрій Мацко
  Андрій Мацко

  Андрій Мацко

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  36 років.

  Приватний підприємець. Голова правління ОСББ власного будинку. Експерт у сфері ЖКГ. Займається управлінням житловою нерухомістю.

  Має досвід роботи в багатьох сферах: будівництво, фінанси, продажі.

  Закінчив Національний Університет «Львівська політехніка» за спеціальностями «Автоматизоване управління технологічними процесами» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

  Закінчив Львівську ЗОШ № 62

 • 7.
  Микола Трикоз
  Микола Трикоз

  Микола Трикоз

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  40 років.

  Сертифікований аудитор, голова ОСББ свого будинку, громадський активіст. Співзасновник аудиторської фірми «КМТ КОНСАЛТ».

  Закінчив економічний факультет ЛНУ ім. І. Франка. Спеціальність «облік і аудит». Економіст.

  Навчався у Львівській ЗОШ № 55.

 • 8.
  Олег Сабадаш
  Олег Сабадаш

  Олег Сабадаш

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  31 рік.

  Одружений, має двох доньок

  Працює приватним підприємцем та в громадському секторі. Керівник проектів ВГО «Інститут стратегічного партнерства», юрист «Західноукраїнського Ресурсного Центру», член «Асоціації правників України.

  Займається впровадженням проектів у сфері місцевого економічного розвитку, розвитку громад та екології.

  Партієць Української Галицької Партії від моменту її створення.

  Отримав звання магістра права у ЛНУ ім. І. Франка.

  Закінчив Львівську класичну гімназію.