Над Левом: вул. Івана Франка 145-161, Карманського

Кандидати від Української Галицької Партії по цих районах:

Галицький район

 • 1.
  Олександр Ябчанка
  Олександр Ябчанка

  Олександр Ябчанка

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  40 років.

  Лікар-педіатр, громадський діяч, екс радник МОЗ, кандидат медичних наук.

  У 2019 р. після двох років праці в команді Уляни Супрун, повернувся до Львова, аби продовжувати розпочату командою реформу на регіональному рівні.

  Головна ціль Олександра на місцевих виборах — завершити медичну реформу на рівні львівських муніципальних шпиталів, втілити у львівській медицині принцип «гроші за пацієнтом» та залучити до Львова медичних туристів з країн Східної Європи. Зробити так, щоб пацієнти отримали доступну і якісну медичну допомогу, а медики — гідні умови роботи і життя. Тому разом з командою Олександр вже сформував комплесну стратегію реформування системи охорони здоров’я у Львові, яка допоможе містянам отримати якісні медичні послуги.

  У 2014–2016 рр. був менеджером групи з реформи системи охорони здоров’я коаліції громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ. А у 2017 — 2018 рр. став головним експертом цієї групи. Брав участь у проєкті «ЗміниТи», де, разом з міністром і заступниками впродовж року проводив консультації з зацікавленими сторонами (пацієнтами, медиками, місцевою владою). Фактично у цей час приєднався до команди Уляни Супрун і 2017 — 2019 рр. був її радником. А у 2018 р. став речником міністерства охорони здоров’я України.

  У 2012 р. Олександр почав займатися громадською діяльністю. Ініціював та був менеджером благодійного проекту «Подаруй дитині надію» для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. За його ініціативи встановили новий рентген у лікарні, який допоміг і допомагає досі сотням пацієнтам.

  Учасник двох революцій. У 2004 р. волонтерив в Українському домі під час Помаранчевої революції. А у 2013–2014 рр. був активним учасником Революції Гідності і співкоординатором Громадського сектору Євромайдану. Був залучений до організації і проведення протестних акцій, до 16 січня 2014 р. як прихильник ненасильницького спротиву, а після ухвалення ВРУ «Драконівських законів» — учасник протистоянь з правоохоронцями.

  З 2005 — 2014 рр. працював лікарем у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі та викладав на кафедрі педіатрії та неонатології у Львівському національну медичному університет ім. Данила Галицького.

  Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. У 2013 р. став кандидатом медичних наук за спеціальністю педіатрія, гематологія. У 2018 р. вступив до Київської школи економіки на магістерську програму «Публічна політика і врядування», де навчається і дотепер.

 • 2.
  Богдан Панкевич
  Богдан Панкевич

  Богдан Панкевич

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  62 роки.

  Громадський діяч, політик, публіцист, дипломат. Співзасновник Української Галицької Партії.

  Працює керівником відділу соціальних проектів ГО «Українська Галицька Асамблея». У 2010–2014 рр. був депутатом Львівської міської ради. У 2012 р. співзаснував Секрітаріат, та керував ним до 2016 р. У 2016 — 2018 рр. очолював Політраду Української Галицької Партії.

  З 1996 р. до 2016 р. на громадських засадах був почесним консулом Королівства Нідерландів у Львові.

  Закінчив ЛНУ ім. І. Франка. Навчався на факультеті прикладної математики і механіки, за спеціальністю — механіка. Також навчався заочно у Львівському технікумі громадського харчування, за спеціальністю — технолог.

  Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі № 70, яку закінчив з відзнакою.

 • 3.
  Юрій Садовий
  Юрій Садовий

  Юрій Садовий

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  36 років.

  Власник ресторану LV Cafe jazz club.

  «Львівська міська рада повинна виконувати свою основну функцію — сервісну, для містян і для бізнесу. Це те, що зараз називають державою у смартфоні. Вважаю, що масове застосування цифрових технологій та спрощення процедур прийняття рішень здатне забезпечити високий темп розвитку економіки міста».

 • 4.
  Марта Рудковська
  Марта Рудковська

  Марта Рудковська

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  29 років.

  Адвокатка, кандидатка юридичних наук.

  Працювала викладачкою кримінального права та здійснювала юридичний супровід Українській Галицькій Партії. Підготувала сотні запитів і звернень, надавала юридичні консультації львів’янам.

  Членкиня Ради ЛМО Української Галицької Партії та ГО «Люди Країни»

  У 2013 р. закінчила ЛНУ ім. І. Франка — за спеціальністю правознавство. У 2016 р. закінчила аспірантуру Львівського державного університету внутрішніх справ. У 2017 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидатки юридичних наук.

  Закінчила Крупську ЗОШ І-ІІ ст. та Дрогобицький педагогічний ліцей.

 • 5.
  Святослав Літинський
  Святослав Літинський

  Святослав Літинський

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  39 років.

  Громадський діяч, доктор філософії з фізико-математичних наук, викладач, відомий захисник української мови.

  Активно виборює права споживачів шляхом звернень до продавців, виробників, банків. Подав більше 20 судових позовів, які ставали на захист української мови.

  З 2012 р. він через судові позови відстоює українську мову, якщо є порушення чинного законодавства.

  Був першим громадянином України, який отримав внутрішній паспорт без російськомовної сторінки, виборов необхідність маркувати побутову та електронну техніку українською мовою іноземними компаніями.

  Закінчив Львівську середню спеціалізовану школу № 76 ім. В. Стуса та у 2003 р. ЛНУ ім. І.Франка, факультет прикладної математики та інформатики, магістр інформатики.

 • 6.
  Роман Зафійовський
  Роман Зафійовський

  Роман Зафійовський

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  54 роки.

  Громадський діяч та підприємець. Директор ТзОВ «Компанія Плюс».

  З 1988 р. працював у Фізико-механічному інституті Академії Наук України науковим співробітником. Займався науковими дослідженнями в галузі фізики металів. Є співавтором шести друкованих наукових праць і публікацій, в тому числі і за кордоном.

  У 1995 р. — 2002р. — працював у ДМП «Газотермік» при ФМІ НАН Україна.

  У 2002 р. — 2004р. — працював начальником відділу збуту ТзОВ «Компанія Плюс».

  Брав активну участь у роботі громадських організацій: Студентське Братство, Карпатський Лещетарський клуб. Учасник студентського голодування в Києві на майдані проти уряду Масола. Учасник створення одного з перших в Україні осередків Товариства Української Мови при Фізико-механічному інституті.

  У 1988 р. — закінчив Львівську політехніку. За освітою інженер-технолог.

  Закінчив Львівську школу № 1 та Національний університет Львівська Політехніка. Спеціальність — технологія машинобудування.

 • 7.
  Віктор Борщевський
  Віктор Борщевський

  Віктор Борщевський

  Кандидат від Української Галицької Партії у Галицькому районі

  50 років.

  Доктор економічних наук, завідувач відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва Інституту регіональних досліджень НАН України.

  Працює завідувачем кафедри державного управління в Українському католицькому університеті.

  Працював головним спеціалістом Головного управління економіки Львівської ОДА; головним спеціалістом Служби Прем’єр-міністра України Секретаріату Кабінету Міністрів України; начальником головного управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та іноземних інвестицій Львівської обласної державної адміністрації.

  Бачить розвиток Львова у залученні інвестицій та створенні сприятливих умов для місцевих підприємців. Детальніше про пропозиції Української Галицької Партії Львову у економіці читайте у нашій програмі. Більше про Віктора Борщевського на сайті Інституту регіональних досліджень — читайте тут.

  Закінчив Львівську середню школу № 44 ім. Тараса Шевченка та ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю планування народного господарства.

 • 8.
  Максим Колиба
  Максим Колиба

  Максим Колиба

  35 років. Одружений, має двох синів.

  Громадський діяч. Член ГО «Центр «Молода дипломатія». Літературний редактор журналу «Вісник» ГО «Центр «Молода дипломатія». Засновник та голова ГО «Мистецький Український Рух (МУР)».

  Керівник проєктів та програм Міжнародного інституту етики та проблем сучасності УКУ.

  Учасник школи «Цілісне лідерство задля майбутнього демократії в Україні» від Інституту лідерства та управління УКУ. Має понад шість років досвіду роботи в юридичній сфері.

  Зібрав та передав сільській бібліотеці близько тисячі книжок.

  Вільно володіє англійською, польською, іспанською мовами.

  У 2007 р. закінчив ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю «Міжнародне право».

  Блог Максима: https://blog.liga.net/user/mkolyiba/profile

Сихівський район

 • 1.
  Богдан Цюваник
  Богдан Цюваник

  Богдан Цюваник

  Кандидат від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  34 роки.

  Заступник директора Благодійної Організації «Мальтійська служба допомоги у Львові» та підприємець. Партієць Української Галицької Партії з 2015 р.

  Значних успіхів досягнув під час роботи над реформуванням Львівського Центрального Парку Культури. Спільно з командою лише за півтора роки втричі підвищив відвідуваність, збільшив прибутки, наповнив парк новими майданчиками та подіями та залучив понад півтори мільйони позабюджетних коштів на розвиток підприємства.

  Саме під час роботи у парку, залучивши грант UNICEF на облаштування першого в місті інклюзивного дитячого майданчика, дізнався про відсутність в Україні норм безпеки для дитячих майданчиків. Пізніше, небайдужість до сімейних та дитячих проблем привела Богдана до робочої групи ЛМР для реалізації стратегії «Львів дружній до дітей та молоді», у рамках якої вже два роки ведеться активна робота задля позитивних перетворень нашого міста.

  Трудову діяльність розпочав у відділі з підготовки під час Євро 2012 у Львівській обласній державній адміністрації. Пізніше працював у комерційних українських та іноземних підприємствах, розвивав власний бізнес і навіть встиг бути обраним депутатом до Новояворівської міської ради.

  «Моя пріоритетна задача — зробити на Сихівському районі якісне та безпечне дозвілля, забезпечити доглянуті сквери, парки та сучасні майданчики. Головна мета нашої програми — модернізація дозвіллєвої сфери міста — крім розважальної функції внести в неї культурно-педагогічні та розвиткові елементи» — детальніше про програму тут.

  У 2008 р. закінчив факультет міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка з дипломом магістра міжнародного права, та перекладача (англійська мова). Другу вищу освіту здобув в Львівському Інституті Банківської Справи за спеціальністю — Економіка та підприємництво. Пройшов чимало додаткових тренінгів та навчальних програм у сфері бізнесу, державного управління та лідерства.

  В 2003 р. завершив навчання в СШ № 4 (зараз Лінгвістична гімназія).

 • 2.
  Маркіян Юринець
  Маркіян Юринець

  Маркіян Юринець

  Кандидат від Української Галицької Партії у Сихівському районі.

  29 років.

  Громадський діяч, член політичної партії «Українська Галицька Партія».

  У 2020 р. запустив сайт для допомоги у боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19 «razom2020.com».

  Закінчив Інститут економічної справи у м. Модена за спеціальністю «Економіст Бухгалтер» та Болонський Університет, спеціалізація — «Комунікація між людьми».

  Закінчив Львівську середню загальноосвітню школу № 98.

 • 3.
  Ірина Бек
  Ірина Бек

  Ірина Бек

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  37 років, виховує трьох дітей.

  Громадська діячка, освітянка, політикиня. Очолює інститут лідерства та управління Українського католицького університету та Львівську міську організацію Української Галицької Партії.

  У 2017 р. очолила освітню експертну групу Української Галицької Партії. Напрацьовує пропозиції для системних змін у садочках, школах та університетах.

  Працювала у ГО «Оселя», де допомагала людям, які втратили сенс в житті. Після «Оселі» Ірина викладала у рідному ВУЗі, а згодом перейшла працювати в Інститут лідерства та управління УКУ, де згодом стала директоркою.

  Здобула дві управлінські освіти: магістр Управління навчальними закладами та спеціаліст Менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка». У цьому ж навчальному закладі здобула бакалавра за спеціальністю — Соціальна робота.

  Крім політичної діяльності та роботи в УКУ також керує ОСББ, яке разом з небайдужими сусідами кілька років тому створила у своїй багатоповерхівці.

 • 4.
  Ірина Чижук
  Ірина Чижук

  Ірина Чижук

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  44 роки.

  Кандидує до Львівської міської ради, щоб змінити систему організації харчування у школах, його культуру та якість, ініціювати на рівні міста програми, спрямовані на розвиток неформальної освіти, соціального шкільного підприємництва, учнівського самоврядування у школах.

  Навчалася в аспірантурі ЛНУ ім. Івана Франка, на Юридичному факультеті та отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Правознавство».

  В 1993 р. закінчила Солонківську середню школу Пустомитівського району Львівської області.

 • 5.
  Віталій Федорінін
  Віталій Федорінін

  Віталій Федорінін

  Кандидат від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  40 років.

  Директор ЛМГО «Спілка молоді «Нове покоління». Помічник-консультант народного депутата.

  Обласний представник «Федерації середньовічного бою» у Львівський області.

  Закінчив та здобув диплом у Львівській академії друкарства.

  В 1999 р. закінчив Львівську середню загальноосвітню школу № 28.

 • 6.
  Ольга Войцеховська
  Ольга Войцеховська

  Ольга Войцеховська

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  37 років.

  Викладає у Львівському вищому професійному політехнічному училищі. Є партійкою УГП.

  Закінчила ЛНУ ім. І. Франка та здобула диплом за спеціальністю «Географія» та «Банківська справа». У 1993 р. закінчила Львівську середню загальноосвітню школу № 25.

 • 7.
  Галина Вархолик
  Галина Вархолик

  Галина Вархолик

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  50 років.

  Директорка Львівської Філії ДВНЗ «Ужгородського національного університету». Є партійкою Української Галицької Партії.

  Закінчила та здобула диплом у Львівському педагогічному училищі № 1.

  Навчалася у Львівській середній загальноосвітній школі № 85.

 • 8.

  Василь Потопляк

  Кандидат від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  37 років.

  Підприємець.

  В 2000 р. навчався у Львівській середній загальноосвітній школі № 25. Закінчив ЛНУ ім. І. Франка та здобув диплом за спеціальністю «Соціологія». Навчався в Інституті післядипломної освіти ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю «Правознавство».

 • 9.
  Юрій Ломіковський
  Юрій Ломіковський

  Юрій Ломіковський

  Кандидат від Української Галицької Партії у Сихівському районі.

  18 років.

  Студент.

  Навчається в Українському католицькому університеті. Спеціальність: Етика — Політика — Економіка. Член політичної партії «Українська Галицька Партія».

  В 2019 р. закінчив Львівський ліцей № 93.

 • 10.
  Тарас Юрчишин
  Тарас Юрчишин

  Тарас Юрчишин

  Кандидат від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  46 років.

  Працює інженером у Львівському автомобільно-дорожньому коледжі. Є партійцем Української Галицької Партії.

  2014–2018 рр. — член Громадської Ради при МОН.

  Навчався та здобув диплом в Національному Університеті «Львівська Політехніка» за спеціальністю «Автоматика. Інженер-вимірювальник» та «Будівельник. Інженер-конструктор»

  У 1991 р. закінчив ЗОШ № 63.

 • 11.
  Анна Филистин
  Анна Филистин

  Анна Филистин

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Сихівському районі

  29 років.

  Працює у Західному апеляційному господарському суді на посаді — старший інспектор відділу аналітичної роботи та узагальнення судової практики.

  Здобула ступінь магістра у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

  В 2007 р. закінчила Львівську середню загальноосвітню школу № 23.