Над Левом: вул. Рубчака

Кандидати від Української Галицької Партії по цьому району:

Франківський район

 • 1.
  Андріана Шехлович
  Андріана Шехлович

  Андріана Шехлович

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Франківському районі

  28 років.

  Координаторка економічної експертної групи Української Галицької Партії. З 2019 р. — очільниця Економічної експертної групи УГП. Напрацювала низку важливих тем у сфері бюджетно-фінансової децентралізації, розвитку підприємництва, теплопостачання, транспорту, енергоефективності, податкової системи, поводження з ТПВ.

  З вересня 2019 р. працювала в комітеті Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, де активно відстоювала інтереси малого та середнього бізнесу та напрацювала чимало законопроєктів, серед яких зокрема підвищення лімітів для ФОПів, скасування подвійної сплати ЄСП, скасування сплати ЄСВ для сплячих фопів.

  Авторка понад 50-ти наукових праць на тему економічної безпеки держави та книг у співавторстві, серед яких «Гібридна війна» та «Донбас і Крим. Ціна повернення». У 2016–2018 рр. була стипендіаткою Кабінету Міністрів України для молодих вчених, а у 2017 р. — лауреаткою обласної премії за наукові досягнення, які сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні.

  «Франківський район має бути самодостатнім, щоби кожен мешканець району міг тут комфортно жити, працювати і відпочивати. Моє пріоритетне завдання — зробити Франківський район автономним від центру, щоби жителі отримували послуги там, де вони живуть», — каже Андріана. Для цього вона разом з експертами вже розробила концепцію розвитку Франківського району. Детальніше читайте тут.

  Захистила дисертацію, здобула науковий ступінь кандидатки економічних наук. Наукову роботу продовжила, ставши старшою науковою співробітницею Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові.

  У 2016 р. закінчила програму «Школа відповідальних громадян»; вищу політичну школу від Ейдос: центр політичних студій та аналітики. У 2018 р. пройшла навчальну програму для політичних партій від Центру лідерства УКУ «Good leaders for good governance».

  Закінчила школу в Івано-Франковому з золотою медаллю та вступила до ЛНУ ім. І. Франка на найскладнішу спеціальність на економічному факультеті — економічну кібернетику. Після магістратури вступила до аспірантури Національного інституту стратегічних досліджень та досліджувала економічну безпеку держави.

 • 2.
  Роман Кучер
  Роман Кучер

  Роман Кучер

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  30 років, виховує доньку.

  Підприємець, працює в автомобільній сфері, а також у науково-дослідному інституті.

  Активно займається підприємницькою діяльністю, пов’язаною з автомобільною сферою. Останні 5 років Роман є активним партійцем Української Галицької Партії. У 2018–2019 рр. був секретарем ЛМО та тимчасово виконував обов’язки голови ЛМО у 2019 р. Будучи експертом економічної експертної групи УГП, ініціював створення довідника підприємця «Власна справа», який набув великої популярності серед молоді.

  «Я готовий узяти на себе відповідальність за справжні зміни в житті Львова та кожного мешканця нашого міста. Йдучи до місцевої політики, я маю конкретну мету — зробити Франківський район комфортним для життя, роботи та відпочинку львів’ян».

  Закінчив Львівську гімназію «Євшан». Й у 2007 р. вступив до НУ «Львівська Політехніка» на спеціальність «Інформаційні мережі зв’язку», а ще через рік — на економічний факультет ЛНУ ім. І. Франка. Є кандидатом економічних наук.

 • 3.
  Володимир Савчин
  Володимир Савчин

  Володимир Савчин

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  23 роки.

  Адміністратор у Львівському Будинку Органної й Камерної Музики.

  Із 16 років почав активно долучатися до громадсько-політичного життя. Реалізував найрізноманітніші проєкти, організував вишкільні табори, безкоштовні заняття самозахисту для дітей та молоді.

  Волонтер. Із самого початку війни на сході активно допомагав добровольцям.

  Серед пріоритетів його політичної діяльності — робота в гуманітарній політиці, а саме в сфері культури, а також в галузі містобудування та планування урбосередовища.

  У 2019 р. став частиною команди «Культура без кордонів». Впродовж цілого року був в оргкомітеті культурно-просвітницького проєкту «Лукаш Фест», приуроченого до сторіччя з дня народження видатного українського перекладача Миколи Лукаша.

  Закінчив Львівську Гімназію міжнародних відносин ім. В. Стуса та ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю «Географія».

 • 4.
  Ярина Сорока
  Ярина Сорока

  Ярина Сорока

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Франківському районі

  36 років.

  Громадська активістка. Головна спеціалістка відділу інвестицій і проєктів, департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

  З 2008 р. працює над розвитком інвестиційної діяльності у Львівській міській раді. Учасниця робочих груп із співпраці з містами КНР, Турецької Республіки та інших країн.

  Має значний досвід у налагодженні співпраці між містами та пошуку інвестицій. Під час Революції Гідності активно висвітлювала події Майдану для європейської преси. Тоді працювала для Інституту Регіонів і міст Європи (IRE) та спільно з парафією церкви Св. Марка організовувала мітинги під генконсульством РФ у м. Зальцбург (Австрія).

  Ярина Сорока залучила кошти спонсорів та ініціювала створення у ліцеї міжнародних відносин ім. В. Стуса клас китайської мови.

  Разом з однодумцями відстояла та не дала зрізати багатолітні ясени на вулиці Рудницького.

  ЇЇ головна мета — змінити підхід до розподілу бюджетних коштів. Громада має повноцінно розвиватися, тому необхідно зробити її більш відкритою та спроможною: «Мої пріоритети — підтримка малого та середнього бізнесу, забезпечення шкіл ОТГ та районів якісними підручниками, безпека громадян та налагодження міжнародної співпраці. А також чіткий розподіл повноважень між ЛКП, адміністраціями та мешканцями; покращення транспортної інфраструктури; економічний розвиток та інвестиції, які реально працюватимуть на користь громади».

  Закінчила НУ «Львівська політехніка», після чого її запросили у Вроцлав (Польща) для участі у програмі EVS — європейської волонтерської служби. Її завдання — інтегрувати українську молодь у навчальні програми ЄС. У 2017 р. пройшла 4-місячне навчання в Чендуському університеті в Китаї.

  Закінчила Львівську спеціалізовану школу № 76 ім. В.Стуса.

 • 5.
  Ігор Дякович
  Ігор Дякович

  Ігор Дякович

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  32 роки.

  Депутат Львівської міської ради 7-го скликання. Співавтор програми облаштування пандусів біля будинків та положення про електронні черги в дошкільних закладах.

  Народився, виріс та живе у Львові у Франківському районі. 5 років роботи в міській раді присвятив захисту прав людей з інвалідністю. Це питання є для нього пріоритетними, проте він також активно відстоює питання по благоустрою всього району.

  Ігор розробив механізм отримання безкоштовних ендопротезів. Також ініціював проведення капремонту в СЗШ N48, закупівлю комп’ютерного томографа у лікарню швидкої допомоги, а також введення в режим онлайн-замовлень пільгових квитків на залізничний транспорт по всій країні.

  Основними пріоритетами своєї роботи бачить забезпечення медзакладів необхідним обладнанням, поширення інклюзивної освіти в школах, сприяння соціалізації та створенню робочих міст для людей з інвалідністю, забезпечення їх доступним житлом.

  У 2004 — 2007 рр. навчався у Львівському державному коледжі харчової та переробної промисловості Національного університету харчових технологій. У 2007 — 2010 рр. навчався в Київському національному університеті харчових технологій. У 2018 р.вивчав правознавство в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка.

 • 6.
  Андрій Мацко
  Андрій Мацко

  Андрій Мацко

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  36 років.

  Приватний підприємець. Голова правління ОСББ власного будинку. Експерт у сфері ЖКГ. Займається управлінням житловою нерухомістю.

  Має досвід роботи в багатьох сферах: будівництво, фінанси, продажі.

  Закінчив Національний Університет «Львівська політехніка» за спеціальностями «Автоматизоване управління технологічними процесами» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

  Закінчив Львівську ЗОШ № 62

 • 7.
  Микола Трикоз
  Микола Трикоз

  Микола Трикоз

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  40 років.

  Сертифікований аудитор, голова ОСББ свого будинку, громадський активіст. Співзасновник аудиторської фірми «КМТ КОНСАЛТ».

  Закінчив економічний факультет ЛНУ ім. І. Франка. Спеціальність «облік і аудит». Економіст.

  Навчався у Львівській ЗОШ № 55.

 • 8.
  Олег Сабадаш
  Олег Сабадаш

  Олег Сабадаш

  Кандидат від Української Галицької Партії у Франківському районі

  31 рік.

  Одружений, має двох доньок

  Працює приватним підприємцем та в громадському секторі. Керівник проектів ВГО «Інститут стратегічного партнерства», юрист «Західноукраїнського Ресурсного Центру», член «Асоціації правників України.

  Займається впровадженням проектів у сфері місцевого економічного розвитку, розвитку громад та екології.

  Партієць Української Галицької Партії від моменту її створення.

  Отримав звання магістра права у ЛНУ ім. І. Франка.

  Закінчив Львівську класичну гімназію.