Над Левом: вул. Вернигори, Головацького, Декарта, Шараневича

Кандидати від Української Галицької Партії по цьому району:

Залізничний район

 • 1.
  Михайло Семко
  Михайло Семко

  Михайло Семко

  Кандидат від Української Галицької Партії у Залізничному районі.

  37 років. Одружений. Разом з дружиною виховують двох дітей.

  Громадський діяч, політолог.

  Працює помічником народного депутата України на 118 виборчому окрузі.

  Спільно з активними мешканцями Білогорщі реалізував проєкт спортивного комплексу. Створив ГО «Добра громада». Спочатку довелось відстояти територію стадіону від можливого продажу. Далі — будівельні роботи, благоустрій, придбання спортивного обладнання: за кошти громади, грантові та бюджетні (проєкт Громадського бюджету 2018 р.)

  В Українській Галицькій Партії з 2017 р. координував експертну групу з питань ефективного врядування та процесу децентралізації, яка займалась, зокрема Адміністративно-територіальною реформою. Упродовж трьох років процесу формування громад і самої реформи адміністративно-територіального устрою.

  Бере участь у Місцевих виборах 2020 у Залізничному районі, адже переконаний, що район, який має на своїй території головний залізничний вокзал та аеропорт, потребує кращого стану інфраструктури та вищого рівня безпеки — це зробить його зручнішим для мешканців та привабливішим для туристів.

  Після участі у революції 2004 р. доєднався до ГО «Комітет підприємців Львівщини», в якій працював 12 років. Працюючи у КПЛ, брав активну участь у громадсько-політичному житті міста та й країни загалом: податковий бойкот «режиму Януковича», Євромайдан у Львові, Революція гідності. Також був помічником депутата Львівської обласної ради у 2006 -2010 рр. У 2017 р. залишив КПЛ.

  З 2008 р. тренує дітей у футбольному клубі «Покрова».

  Здобув дві вищі освіти за спеціальностями: політолог та міжнародне право.

  Навчався у середній школі № 65 (початкові класи), а потім середня школа № 67. Виріс у багатодітній сім’ї.

 • 2.
  Мирослав Данилків
  Мирослав Данилків

  Мирослав Данилків

  Кандидат від Української Галицької Партії у Залізничному районі.

  60 років.

  Одружений. Має двох доньок і чотирьох онуків.

  Депутат Львівської міської ради, приватний підприємець і громадський діяч.

  Член постійної комісії із питань інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР.

  Активно лобіює інтереси мешканців Рудно: завершення амбулаторії сімейної медицини, дофінансування робіт для закінчення корпусу школи № 74, каналізування, транспортне сполучення, ремонти доріг. Хоче завершити розпочате, тому вдруге кандидує до Львівської міської ради.

  Наприкінці 2019 р. заснував Лігу підприємців — Всеукраїнську громадську організацію, яка захищає права мікробізнесу. Також засновник руху «SaveФОП». Створення організацій стало реакцією на законодавчі зміни, які запроваджують примусову фіскалізацію малого бізнесу та кешбек.

  Експерт у сферах: розвитку малого та середнього бізнесу, житлової політики, інженерного господарства.

  У 2015 р. від Української Галицької Партії взяв участь у виборах до Львівської міської ради. Переміг у виборчому окрузі № 17 (смт Рудне).

  Активний учасник двох майданів у Києві: 2004 р. та 2014 р.

  У 2006 р. заснував ГО «Християнська Україна». Саме громадська робота спонукала піти у політику. Зрозумів, що «легше впливати на систему, будучи у ній всередині».

  Впродовж 1979–1991 рр. працював на різних посадах в підприємствах торгівлі і громадського харчування. Опісля — сфера переробки фруктів, продаж металопластикових вікон та дверей.

  Професійно-технічну освіту здобув у торгівельному технікумі (тоді — технікум радянської торгівлі). Згодом закінчив Львівський лісотехнічний інститут. Спеціальність — «Інженер-економіст». Також отримав диплом «Магістра державного управління» у Львівському регіональному інституті держуправління Національної академії державного управління при Президентові України.

  Навчався у школі № 67, а потім СЗШ№ 2. Виріс у багатодітній сім’ї.

 • 3.
  Остап Пазинюк
  Остап Пазинюк

  Остап Пазинюк

  Кандидат від Української Галицької Партії у Залізничному районі

  22 роки.

  Студент та підприємець.

  Програміст. Засновник молодіжної організації «Дворик». Молодший лейтенант запасу ЗСУ.

  З вересня 2016 р. по червень 2017 р. навчався в «Українській академії лідерства».

  З вересня 2015 р. по червень 2020 р. навчався у Національному університеті «Львівська політехніка». Спеціальність комп’ютерні науки.

  З 2010 р. пластун, а з 2018 р. виховник гуртка у Пласті.

  З вересня 2004 р. по липень 2007 р. навчався у Львівській середній ЗОШ № 5, з вересня 2007 р. по липень 2015 р. навчався у навчально-виховному комплексі «Школа 1 ступеня гімназія «Гроно».

 • 4.
  Вікторія Проць
  Вікторія Проць

  Вікторія Проць

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Залізничному районі

  45 років.

  Громадська діячка. Викладачка англійської мови в Ліцеї № 5 ім. Кокурудзів ЛМР.

  Брала участь у трьох революціях: на граніті — страйкувала у Львові. Під час «Помаранчевої» революції самостійно поїхала до Києва і стала волонтеркою в Білому Домі. Відповідала за перевезення людей. Також була активною учасницею Революції Гідності, разом із О. Богомолець рятувала людей.

  Вищу освіту отримала у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського, за спеціальністю «початкове навчання». Другу вищу освіту за спеціальністю фінанси отримала у Львівській державній фінансовій академії.

  Має 4 дипломи з відзнакою і є єдиною вчителькою у Львові, яка разом з учнями бере участь в міжнародному проєкті «live lessons» — живі уроки з BBC&Pearson.

  Племінниця засновника бойового гопака — Василя Пилата.

  Навчалась у СЗШ № 92 м. Львова. Першу освіту здобула у Львівському педагогічному училищі № 1.

 • 5.
  Оксана Павлова
  Оксана Павлова

  Оксана Павлова

  Кандидатка від Української Галицької Партії у Залізничному районі

  37 років.

  Викладачка Львівського коледжу транспортної інфраструктури.

  З 2010 р. брала активну участь у облаштуванні благоустрою мікрорайону Левандівка. З початку створення Громадських проєктів бере в них участь щороку.

  Першу освіту здобула у Львівському технікумі залізничного транспорту. Спеціальність «технік-організатор перевезень». Диплом бакалавра за спеціальністю «управління процесами перевезень» отримала в Українській державній академії залізничного транспорту. Диплом магістра за спеціальністю «Управління навчальним закладом» здобула в НУ «Львівська політехніка».

  Навчалась у СЗШ № 65 м. Львова.

 • 6.
  Роман Шулик
  Роман Шулик

  Роман Шулик

  38 років.

  Юрист, підприємець, громадський діяч.

  Першу освіту здобув у НУ «Львівська політехніка», за спеціальністю — прикладна математика. Другу освіту отримав у ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю — правознавство.

  В 2000 р. закінчив СЗШ № 11 м. Львова.

 • 7.
  Іван Мацьопа
  Іван Мацьопа

  Іван Мацьопа

  Кандидат від Української Галицької Партії у Залізничному районі

  50 років.

  Директор ТзОВ «ЧАС СБ».

  Брав активну участь у революції Гідності. Від початку російсько-української війни як волонтер допомагає бійцям АТО.

  Вищу освіту за ступенем магістра здобув у НУ «Львівська політехніка». Першу освіту здобув у Дрогобицькому національному університеті ім. І. Франка за спеціальністю — практична психологія, соціальна педагогіка.

  В 1987 р. закінчив Буртинську ЗОШ.

 • 8.
  Юрій Саф’яник
  Юрій Саф’яник

  Юрій Саф’яник

  Кандидат від Української Галицької Партії у Залізничному районі

  23 роки.

  З 15-ти років займається громадською діяльністю. Разом з небайдужими львів’янами відстоював від забудови Левандівський парк та лічницю Шептицького.

  Організатор алкорейдів проти торговельних закладів, що продають неповнолітнім цигарки та алкоголь. Активний учасник Революції Гідності та волонтер в ГО — допомагає бійцям української армії.

  Студент ЛНУ ім. І. Франка. Здобуває другу вищу освіту за спеціальність — правознавство. Перший диплом захистив у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Спеціальність — менеджмент.