Вона очолить Львів

Юлія Гвоздович, 33 роки.

Депутатка Львівської міської ради сьомої каденції, визнана найефективнішою народною обраницею скликання Громадянською мережею "Опора".

Голова комісії законності, депутатської діяльності і свободи слова. Упродовж п’яти років на посаді депутатки, Юлія Гвоздович ініціювала та втілила низку ініціатив, що зробили владу більш підзвітною та прозорою, а наше місто — комфортнішим для львів’ян.

Громадська діячка, співзасновниця і голова ГО "Батьки в дії", жіночого руху "За гідні пологи", координаторка Української жіночої демократичної мережі IRI на Львівщині. У 2020 році від Української Галицької Партії висунута на посаду голови Львівської ОТГ.

Учасниця програми Богдана Гаврилишина "Молодь змінить країну" та навчальних програм в ІЛУ УКУ, Інституту Політичної освіти, Swedish International Centre for Local Democracy (ICLD).

У 2009–2014 рр. навчалась на денній формі аспірантури в Інституті регіональних досліджень Національної академії наук України відділу соціально-гуманітарного розвитку регіону. Захистила кандидатську дисертацію за темою "Формування та використання інноваційного потенціалу молоді" та здобула ступінь кандидатки наук.

З 11 років є пластункою, у 22 роки стала першою жінкою, яка очолила Морську раду "Пласту" в Україні.

Випускниця 53 школи, що нині є гімназією "Престиж". У 2009 р. закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка за спеціальністю "Економічна теорія".

Одружена, виховує двох синів.

Більше про здобутки Юлії Гвоздович на посаді депутатки ЛМР - тут. Програма та команда Юлії Гвоздович на Місцевих виборах – на сайті https://hvozdovych.lviv.ua/.

Більше про Юлію Гвоздович тут